Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti midig kértek randizáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti midig kértek randizáskor szűrés eredményt? (nemibetegség)

Figyelt kérdés

Mármint, ha elkezdesz randizni valakivel és komolyabbra fordul, elhiszed csak így bemondásra, hogy "x partnerem volt, minddel óvszerrel védekeztünk", vagy elvárod, hogy mutasson be minimum egy idei szűrésvizsgálati igazolást?


Abban az esetben is, ha a kapcsolatban is óvszerrel készültök védekezni?


2018. jan. 19. 12:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme, ha hoz egy x hetes papírt? Azóta simán lefeküdhetett bárkivel bárhogy...


Inkább nem fekszem le olyannal, akinek nem ismerem a múltját.

2018. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
kérek. 32N
2018. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan, úgy csináltok, mintha a bizalom megvédene a betegségektől, és napi egy zuhannyal kiirtható lenne a HIV.

Tiszta, ápolt partner is hordozhat bármit, és egy előző partner is elég, hogy legyen bármilye.

Kérdező: szerintem ez úgy korrekt, ha nem "elvárom", hanem megbeszélem vele, hogy ez nekem miért fontos, és elmegyünk együtt. Gondolom, neki se mindegy, hogy a másik hordoz-e valamit.

2018. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%
Igen, és csak gumikesztyűvel, csipesszel érek hozzá.
2018. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván ha gumiról leálltok érdemes egy tesztre elmenni közösen, előfordulhat, hogy nem tudja valaki, hogy van valami baja.
2018. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az első két partneremnél nem került szóba ilyesmi, mivel mind a ketten szüzek voltak, mikor összejöttünk. Jelenlegi barátomnak volt előttem több kapcsolata is, 5 lánnyal feküdt le, szóval a saját érdekemben beoltattam magam HPV ellen. Azt azért el mertem neki hinni, hogy szifilisze, hepatitis és HIV fertőzése nincsen.

Nem vette rossz néven egyáltalán, sőt, rákérdezett, hogy belefizessen-e az oltásba, mivel nem túl olcsó.

Mivel egészségügyben dolgozom, én tudok neki mutatni papírt arról, hogy nem hordozok szex útján terjedő betegséget, bár sosem kérte el tőlem.

De alap volt pl., hogy mikor véletlen megszúrtam magam munka közben egy használt tűvel, akkor addig nem volt szex, míg ki nem derült, hogy megúsztam.

2018. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#5 Pontosan így van, ahogy írod, de elég szörnyű itt olvasni, hogy mennyien nincsenek képben dolgokkal és simán elhisznek bárkinek bármit. Sokan nemis járnak szűrésre, így még ők maguk sem tudják, hogy hordoznak-e betegséget. Felelőtlenség a köbön.


Ha elkezd valakivel komolyra fordulni, akkor szerintem alap lenne az ilyesmi óvszer nélküli szex előtt. Kicsi az esély komolyabb betegségekre, de csak egyszer legyen balszerencséd és bánhatod egész életedben. Pl HIV miatt nem akarnék egész életemben minden nap gyógyszert szedni, meg orvoshoz járni, vagy valami mástól meddővé válni, olvasson csak mindenki utána, milyen tüneteket produkálnak ezek a betegségek.

2018. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Persze, én az együttlét előtt mi még különböző szerződéseket is szoktunk aláírni. Ki tudja, nem vádol-e majd utóbb erőszakkal.
2018. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak ennyire vicces téma a saját és mások egészsége?
2018. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szűzként nem érint, de ezt sztk-ban csinálják? Bőr és nemibeteg részlegen? Vérvizsgálat? Csak úgy indok nélkül be lehet menni?
2018. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!