Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy baj egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj egyes nőknél az, hogy "Anyucival élek"?

Figyelt kérdés

Van munkám és képzeljétek el otthon én is főzök,takarítok,mosok,beszállok a közös költségvetésbe.

Nálam nagyon nem ott kezdődik a férfiasság,hogy albérletbe költözök és egy idegennek fizetek albérletet vagy vegyek magamnak egy lakást és ott egyedül éljek.


A legfurcsább,amitől biztos sokan hátast dobnak ,de én szeretem a szüleimet és nagyon jófejek.Én pedig olyan emberekkel szeretek együtt lenni,akivel jól érzem magam.

Kocsim sincs,biciklivel járok dolgozni,na jó mondjuk ez is 600 ezer forint volt :)


2018. jan. 20. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
98%
A felvágós pasiktól is irtóznak a nők.
2018. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
87%
Huszonéves kortól az a normális, hogy a saját értékrended és szabályaid szerint élsz. Egy nőnek sem szimpi az, hogy apucival és anyucival egy hármas közösséget alkotsz, amibe beszállhat ő is. Ezen mi nem érthető?
2018. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
?
2018. jan. 20. 13:16
 4/64 anonim ***** válasza:
78%
Hany eves vagy? Es miert nincs valakid?
2018. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
39%

Ezt én sem értem. Én is okosabb döntésnek tartom nem szopatni magam menőzésből a lakbérrel és szeretem, hogy nem egy üres lakásba érek haza, hanem ott van még az anyukám. Jó a kapcsolatunk, annak ellenére, hogy elváltak.


Nekem sok fiú nem bírta azt lenyelni, hogy hozzám csak úgy jöhet, ha bemutatom. Nem azért, mert anya elvárja, ő nagyon tündéri és megengedő, hanem mert így illik. Sokan gondolom csak bäszni akarnak egy jót, de a kulturált viselkedés már nem a csomag része...


Nincs ezzel semmi baj szerintem. Az ember dolgozzon, tegyen félre, hogy később majd önállósodjon, addig meg (meg azután is) szeresse a szüleit. Vannak dolgok, amiket nem lehet majd visszahozni... Nem kell felnőttként anyahiányban szenvedni, de azért azt nem tudnám megbocsátani magamnak, hogy a nagy pofamutogatás miatt nem töltöttem vele elég időt és még fizettem is ezért.

2018. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
89%
Én is szeretem a szüleimet, de igényem volt a saját, külön életre. Azt nem tudom megérteni, aki nem vágyik egyedül lenni.
2018. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
37%

Hát, én nem tagadok semmit sem, párkapcsolatom is van, nincs titkom, én is anyámékkal élek, ha nincs itt barátnőm plüssállattal alszok most nem tudom mér kell titkolózni :'D


És igen, amíg nincs kapcsolat mi a francnak élnél külön?

Inkább gyűjtsd a pénzt ha lesz kapcsolat akár házra is legyen pénz addigra, és nem az otp hitelt kellesz törleszteni :D

2018. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
68%
Utolsónak (és akik még az ő álláspontját képviselik): És mondjátok, ha lesz barátnő, akkor hova viszitek? A szülői házban szexeltek, a kisszobában?
2018. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
61%

Hány éves vagy? Mióta dolgozol? Van összespórolt pénzed?


Tudod, egy bizonyos idő után, már eléggé gáz, főleg pasiknak otthon lenni, főleg úgy, hogy sokat keres (hisz telik 600 ezres bicajra). Pár év alatt össze lehet spórolni egy saját lakásra. Utána meg mi értelme otthon lenni?


A felnőtt önálló élet ott kezdődik, mikor már nem a szülői házban élsz, hanem a saját lábadon próbálsz megállni.


Ha 30 fölött vagy, akkor gáz már otthon élned!

2018. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
11%
Akinek ez probléma,nyugodtan menjetek az ő lakásába..ha van neki:)
2018. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!