Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vonzás törvénye miatt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzás törvénye miatt van az, hogy ha egy férfi megveszi az áhított autóját amire vágyik, egyből sikeresebb lesz a nőknél is, vagy a nőknek ez tényleg számít?

Figyelt kérdés
Ahol én élek (nem Budapesten), itt nagyon az van, hogy egy férfi státuszát a verdája határozza meg. Minél jobb és újabb autó van, annál jobb parti vagy. A tapasztalatok is azt mutatják, hogy amikor egy pasi lecseréli az autóját egy jobbra, hirtelen a csajoknál is látványosan megnő a sikere. Egész egyszerűen az van a férfiak fejében, hogy a jobb autó mellé automatikusan jobb csaj is jár, és ebben maximálisan hisznek. Csak bevonzanák ezáltal a hiedelmük által (a vonzás törvényének segítségével) azokat a jobb csajokat, vagy tényleg a nőknek is ez számít és nem véletlenül van ez így?
2018. jan. 17. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Én a párommal úgy jöttem össze, h nem is volt kocsija... Inkább ez attól függ, h ki mennyire anyagias
2018. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Első hagyjad már, naponta ötször felteszik ezt a kérdést a dühöngő nyomik. :DDD
2018. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2. Hehe, bocsi :D Még nem tapasztaltam ki :D
2018. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Van benne valami.

A lényeg amit Brian Tracy is mond: ,,Sok pénz egy férfi kisugárzásását drasztikusan megváltoztatja meg az önbecsülését".

Igen most kaphatom a lepontozást de gondoljátok át.


Egy szép kocsi igenis hozzánk tartozik férfiakhoz.

Plusz mivel meg van a szép kocsi,jól érzed magad,emelkedik a rezgésed,jól érzed magad ezért automatikusan megnő az önbecsülésed,és ezt sugárzod ki,a nők meg ezt fogják és bevonzod a szitut,hogy nőkkel beszélgetsz ilyenek.

Pontosan így van.

2018. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Gyk-n nem fogsz olyan nőt találni, akinek számít az autó. A valóságban viszont rengeteg ilyen nő van. A vonzás törvényének semmi köze a dologhoz. Velem is volt már olyan, hogy beszélgettem lánnyal, még azt sem tudták, hogy mi a hobbim, de már kérdezték, hogy van e autóm...
2018. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Kérlek, kotródjatok az ezotéria fórumra a vonzás törvényével.


Épp elég ostobaság a naponta ötvenszer feltett "jóautó --> jónő" kérdés, hozzákeverni valami neoprimitív rezgéses baromságot már igazán túlzás.

2018. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%

Az autó nem hiába státuszszimbólum.Ezek a dolgok mély,ösztönös alapokon nyugodnak,már főemlősöknél is megfigyelték,hogy azok a hímek párosodnak többször,akik több erőforrással rendelkeznek és több mindent képesek a nőstényeknek adni. Sőt ha jól emlékszem bonobóknál a nőstények ajándékokért is (élelem például) szexelnek a hímekkel.


Hogy éppen mi az erőforrás az fajspecifikus,embereknél a kultúra is alakítja. Persze bármit lelehet tagadni,hogy az énkép ne sérüljön.

2018. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem akkor vonzana egy autó, ha valaki ingyen adna egyet, én meg eladhatnám.
2018. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%

#7-es jól írja.

Pedig tényleg egy jó kocsi hozzásegít a csajozáshoz,ámulatba kerül a nő,tapasztalat.

Egy szexi önmagára igényes nő szereti a szép autóklat,úgy ahogy mi szeretjük ha egy nő milédis,szexi.

Ennyi.

2018. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, nem tudtam, hogy a "milédiknek" szól a kérdés.
2018. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!