Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen hol/hogyan ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen hol/hogyan ismerkedtek az emberek?

Figyelt kérdés
Egy irodában dolgozom ahol kizárólag férfiak vannak (IT szektor), munkaidőt és alvást leszámítva alig jut idő más teendőkre, nem hogy ismerkedni. De elgondolkodtam, hogy mondjuk régen valaki kőműves, ács, stb volt és ott is kizárólag férfiak vették körül.Nem ritkán 12 órákat dolgoztak, hétvégén ment a maszek. Hogyan lett ezeknek az embereknek felesége? Hol és hogyan ismerkedtek? (30/F)

2018. jan. 21. 06:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Miért érdekel az téged, hogy régen hogyan ismerkedtek? Inkább azzal foglalkozz, hogy abból dolgozz amid van. Abból hozd ki a maximumot.


Egyébként ha nincs időd, akkor hogy szeretnél párkapcsolatot? Egy társra időt kell szakítani minden egyes nap, hogy működőképes legyen a kapcsolat.

Döntsd el, hogy mit szeretnél.

2018. jan. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első: Azért érdekel, mert ők meg tudták oldani, hogy családot alapítanak és érdekelne hogyan csinálták mert én is szeretnék egyszer. Hogyan jutott idejük amikor látszólag nekik sem volt soha idejük. Hol/kikkel tudtak ismerkedni? Ma divatos a "ó hát használj netes társkeresőt" mantra. Régen nem volt, mégis megoldották. Az időbeosztást, az ismerkedési lehetőségeket, mindent. Hogyan?
2018. jan. 21. 06:56
 3/16 hollófernyiges ***** válasza:
92%
Elmentek a bálba. Ma meg a diszkóba.
2018. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Régen már gyerekkoruktól kezdve ismerték egymást a közösség lakói, minden évben ugyanazokra a mulatságokra vagy közös munkákra jártak együtt. Még tiniként megházasodtak a nekik tetsző emberrel (vagy akit az apjuk választott nekik).
2018. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szorakozohelyeken, diszkokban, barati tarsasagban ismerkedtek.

Senki nem dolgozott mindig.

2018. jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bálban, esküvőkön, temetéseken, családi ünnepeken, a főtéren, kávéházakban. Régen sem dolgoztak 24/7-ben.
2018. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen is volt társkereső az újságban igaz kép nélkül:)

Amúgy meg mindenki eljárt többet hétvégén nem volt ennyi internet több idő maradt

2018. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom mennyire régre gondolsz.

Ma is vannak ácsok , kőművesek régen is voltak irodisták.

Régen többen éltek falun de városra jártak dolgozni. Buszon lehetett ismerkedni. Nem volt okos telefon a kézben dugó a fűlben. Max egy könyv. Voltak munkás szállók(nővér szállók) akik csináltak bálokat discokat. A lakótelepi beton pin pong asztalokon is többet bandáztak az emberek mint pin pongoztak. Üveg bor gitár ....telepi szalonna sütés. Falun a kúltúr házak,tanács templom udvara volt a telepi játszótér.Sokkal többen jártak templomba(mert tiltott volt) egyházi eseményekre. Sokkal több fizikai dolgozó nő volt....

2018. jan. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kezdődtek általános suliba a házibulik. Mikor elkezdtem dolgozni, 250-300 óra volt egy hónapba. Ehhez hozzá jött 60 kilométer ingázás vonattal. A vonaton adott volt. Közepes városban laktam. Minden hétvégén szigorúan volt buli. Környező kistelepüléseken úgyszintén, minden hol kultúrház és buli. A különbség, hogy lazán bírtuk, nem volt ez a nagy kényszer, hogy teljesíteni kell erőn felül, mi lesz ha kirúgnak, nem volt az ember élete egy feszültség. Jártam táncórákra, könyvtárakba. Hétvégenként a presszók is tömve voltak. Hiába, hogy 16 órát végig dolgoztam, úgy hogy szigorúan volt egy 20 perces ebédidő és kész, nem volt belső feszültség és nem fáradtam el.
2018. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bálokon, templomban, családi eseményeken ismerkedtek régen főleg.
2018. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!