Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyire toleráljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire toleráljátok társkeresésnél, ha akivel ismerkedtek az egyik szülője súlyos pszichés beteg, kellemetlen helyzetbe hozza a családot, emiatt elkerülik az emberek, és akivel ismerkedtek, anyagi okokból együtt él a szüleivel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg őt ismerem meg előbb és nem a szüleit, és ha az illetővel nincs semmi probléma, akkor a családja csak másodlagos.

Nyilván nem velük fok élni így azt a néhány családi látogatást túlélem.

2016. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem sokáig ez tartott vissza a társkereséstől, az exem nem tolerálta, a szüleimtől meg nem tudtam sokáig elköltözni, nem álltam úgy anyagilag. Így a 20-as éveim nagy részében egyedül voltam és azon voltam, hogy pénzt gyűjtsek, legyen egy stabil munkám és el tudjak költözni. Nem akartam még egyszer úgy járni, ahogy az exemmel.
2016. márc. 3. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy normális ember akár nő akár férfi nem a pszichés szülőd által fog megítélni téged, hanem az alapján ahogy megismer téged, amit csak rólad megtud.


Erről az ember nem tehet, és nem kötelező, az érintett fél szüleivel együtt lenni. Akkor lehet addig mindig a másik félnél találkozni lenni, amíg nem lesz esetleg összeköltözés vagy nem tud a szüleitől elköltözni.


Maximum esküvőnél lenne leginkább probléma :)

2016. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha en megismerek valakit akivel jol kijovunk es szeretem, a csalad nem szamit
2016. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az exem is így gondolta eleinte, aztán a végén mégsem bírta cérnával, egy évig sem tartott. Nekem utána elment a kedvem, anyukám a beteg, az állapota meg rosszabbodott azóta, aki hallja, mit beszél, az egész családot megbélyegzi, elkerüli az utcán. Csak most 30-on túl adódott lehetőségem elköltözni, és talán újrakezdeni úgy, hogy nincs ott annyira a háttérben a család.
2016. márc. 3. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán, vagy ha igen, valószínűleg az lenne a vége mint az exednél. Az biztos, hogy nem látogatnám meg sokszor, de ez nem lehet örökké játszani. Ha egyedül laknál, akkor más lenne a helyzet. Tisztában vagyunk vele, hogy ez nem a te hibád meg nem az anyukádé, de te is megértheted, a másik félnek mennyire kellemetlen ez.
2016. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én megértem, hogy ezt nehéz elfogadni, csak elmentek a húszas éveim egyedül nőként csak mert anyám beteg nekem meg nem volt anyagi lehetőségem elköltözni huszonévesen.
2016. márc. 3. 19:27
 8/8 anonim válasza:

Milyen beteg?

Skizofrén, depressziós, bipoláril, bordelnine,? Vagy valami más?

2018. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!