Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek a pénz illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek a pénz illetve egzisztencia olyan fontos, akkor miért van ennyi szociális ellátásra szoruló pár?

Figyelt kérdés
Egy Hivatalnál dolgozok és szociális ügyekkel foglalkozok, segélyeket, támogatásokat adunk rengeteg olyan fiatal párnak, akik komoly anyagi gondokkal küzdenek és érdekes módon mégis együtt vannak szeretik egymást. Persze sokan kisebbségi ezen párok közül, de nagyon sok a normális rendes magyar is. Egyáltalán nem csúnya nők vannak ilyen férfiakkal.
2018. jan. 21. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

És boldogok is?

Mennyit veszekednek a pénzen?

Gondolod harmóniàban élnek?

Azért kívàncsi lennék mennyire szexi vonzóak ezek a nõk.

2018. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1. Nyilván nem szupermodellek hanem egyszerű szolid lányok ezek.

Az hogy mennyire boldogok illetve veszekednek az így nem állapítható meg, de rengeteg gazdag Jómódú pár veszekszik minden apró dolgon mert nem tudnak mit csinálni jó dolgukban. Szóval ez hülyeség amit mondtál.

2018. jan. 21. 11:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más, másban szocializálódik, más a pénzügyi kultúrája, más a hozzáállása a munkához... Nekem a pénz azért fontos, mert pénzből élünk, van nekem is munkám és eltartom magam, nem akarom, hogy valaki eltartson. Nem kifejezetten a gazdagokat keresem, de fontos, hogy hasonló legyen a párommal a pénzügyi kultúránk és a munkához való hozzáállásunk.

A szüleim a nulláról indultak, szegényen kezdték, de mostanra sikerült egy határozottan jobb szintet elérniük. Régen sokat spóroltak, a spórolás mai napig megmaradt, de ma már nem feltétlenül kell nézniük, mit vehetnek meg a boltban, ha anyámnak valami speciális élelmiszer kell a cukordiétájához, meg tudják venni, és nincs anyagi csőd amiatt, mert drágább, mint a nem diétás.

A kisebbség egy más kategória.

2018. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert ostobak. Nem azert mert ilyen emberekbe szerelmesek...hanem mert egy putriba is kepesek szulni es a gyerek meg nelkulozi az igazi dolgokat. Pl egyetemre nem jarhat majd...de azert 14 evesen a legujjabb szifon telefon a kezebe lesz. Ezek az emberek nem szegenyek csak ok a vilag osszes penzebol se jonnenek ki okosan.
2018. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Sok a rézbőrű. Segélyeket támogatásokat az is kér aki nem szorul rá, jó az az adóvisszaszerzés. Fontos nekik a pénz, és egzisztencia, épp azért vannak megszorulva, mert kell a ájfón, laptop, belvárosi menő lakás, menő autó, wellness fitness lochness, verszácse, berska, műköröm, stb, és ezekre rohadt sok pénz kell.
2018. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. Sokat ismerek közöttük személyesen is és tudom hogy nem gazdagok, azért a legtöbb általában nem az, nyilván van olyan elvétve egy kettő de nem ez a jellemző
2018. jan. 21. 11:57
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Azt is el tudom képzelni, hogy sokan úgy is oda mennek segélyért, hogy igazából nem szorulnak annyira rá. De hát adják, meg kell próbálni, vesztenivaló nincs vele.
2018. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Ne a gyakoriból indulj ki. Itt ugyan az a 2-3 ember ír ki napi 50 picsogós kérdést, mert egyszerűbb a nőket arctalanul szidni, mint felállni a székből és változtatni a nyomorult életükön.

Sajnos én manapság épp azt veszem észre, hogy sok nő képes az első csávónak, aki két kedves szót szól hozzá, a nagy semmire lebabázni 18-20 évesen. Tele van minden huszonéves egyedülálló anyákkal. Na ez a szomorú.

2018. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer fordultam szociális segélyért úgy, hogy nem vagyok kisebbség, és mindent megtettem, hogy kikerüljek a gödörből, akkor nagyon a padlóra kerültem, és tényleg szükségem lett volna rá, kiszúrták a szememet egyszeri 5000 (!) Ft-tal, miközben a purdét tucatszámra potyogtató kisebbség cseszik elmenni dolgozni, és még így is megélnek. Nagyanyámmal kicseszett az egyház meg az előző rendszer, nem jelentették be rendesen kántorként, pedig mindig ott volt, temetéseken, esküvőkön, miséken, több, mint 50 évet... most 80 évesen nem kap annyi nyugdíjat, amennyi járna, csak szociális segélyt, amiből akár éhen is halhatna, ha nem lenne segítsége. Hát tudod, hagyjuk ezt a szociális rendszert, az a baj, hogy eltartjuk azokat is, akiket csak seggbe kéne rúgni és elzavarni dolgozni, miközben azokat, akiknek valóban szüksége lenne rá, nem tudjuk eléggé segíteni ezek miatt az élősködők miatt.
2018. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
7. Azért ha jómódúak és keresnek egy 200 ezret akkor nem fognak sorba állni a 22000 Ft ért. úgy hogy ki van téve annak hogy ellenőrizzük őket.....Ezek nagyon nagyon téves felfogások.....
2018. jan. 21. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!