Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Teljesen elszúrtam az életemet? Kétségbe vagyok esve, öngyilkosságon gondolkozom.

Figyelt kérdés

31 éves, szűz pasi vagyok, kis túlsúllyal, hatalmas gátlásokkal (talán még szociális fóbiám is van), barátok nélkül.

Szóval sem hosszú, sem pedig rövid kapcsolataim nem voltak még, pedig válogatós nem vagyok, csak régen (amikor még voltak) a randijaim katasztrofálisra sikeredtek, most már azok sincsenek. Önbizalmam és önértékelésem a mélyművelésű bányabéka feneke alatt, szóval élőben nem merek lányt megszólítani, munkahelyemen nincsenek sem lányok, sem korombeli kollégák (nagy állami cég), baráti társaságom nincs (régen elpárologtak mellőlem, illetve és őtőlük, ez is hosszú sztori), interneten, pedig a helyzet évről évre romlik és egyre reménytelenebb (öt-tíz éve még összejött egy-egy személyes találkozó, de azóta... kb. tavasszal leveleztem utoljára egy lánnyal, nem akartam azzal elrontani, hogy elsietem, hát nem beelőzött valaki...)

Most itt vagyok 31 évesen, es úgy érzem, hogy már kifutottam az időből, emiatt annyira kétségbe vagyok esve, hogy múlt éjszaka sírtam is és öngyilkos gondolataim is voltak. Megöregedni egyedül nem akarok, ezért, ha a 35. születésnapomon is egyedül leszek, aznap végzek magammal.

Szóval itt állok több olyan problémával, amik a lányok többségénél egyenként is kizáró ok, pedig nekem egyébként nincsenek is nagy igényeim, például tinderen (ott is próbálkozom) 10-ből 9 lányt jobbra húzok. Egyebkent meg, ha összejönnek egy olyan lánnyal, aki nem tetszik, az senkinek sem lenne jó, sem nekem, sem a lánynak (azzal, hogy kvázi átverném).

Most lehetne egyébként mondani, hogy például menjek oda az utcán 500 lányhoz, abból 499 el fog utasítani, es csak az utolsó fog szóba állni velem, de a jelenlegi lelkiállapotomat nezve annyira felek a visszautasításoktól, hogy kb. 3-4 nem után, olyan módosult tudatállapotba kerülnék, hogy egyből rohannék az első száguldó busz, vagy kamion alá.

Az meg hogy hazudjak a lánynak a múltamról, az nálam nem játszik, ahhoz túlságosan is létezi a gerincem, hogy én egy lányt megpróbáljak átverni (úgy is kiderülne). Még középiskolában (utolsó 2 évben) bele voltam esve egy alacsony, vörös kiscsajba, de nem beszéltem neki erről, mert nem akartam belerondítani a párkapcsolatába, valamint túl jó volt a kapcsolatom vele, és a barátjával is. Végül úgy sikerült évek alatt elfelejtenem őt, hogy megszakítottam vele (velük) minden kapcsolatomat.

De, hogy legyen valami pozitív tulajdonságom is leírva, 181 cm magas vagyok, es nem dohányzom.



2017. dec. 15. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
98%

Ha tested zavar, akkor mozogj, egyél másképp.

Ismerkedj társkeresőn. Szerintem nincs nagy probléma, inkább a fejedben kéne rendet tenni.

2017. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként írom, de teljesen átlagos a kinézeted. Szóval nem az a gond sztem.
2017. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
72%

Bocsi, csak a képeket néztem, totál nem érdekel a rinyálásod, ezért el sem olvasom ezt a sz*rt.


Ha pontoználak, 5-öt kapnál a 10-ből.

Miért? Hulladék stílusod van. amikor rád nézek kb azt látom, hogy egy jóllakott óvodás vagy nagyra nőtt testben. Viccen kívül, RUHATÁR, IGÉNYESSÉG, FRIZURA!

Oké, picit dagi vagy, de ez még belefér (ofc kigyúrva a csajok mennének hozzád) A fejed totál átlagos, sőt, picit jobb is, a stílusod kritikán aluli, az arckifejezésed nem túl meggyőző.

21f

2017. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%

A szemöldököd középen szedd ki (ne borotvával..)

kék szem + barna haj a legjobb kombo, szoval ne sirj már kérlek.

#3 voltam

2017. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
88%

Kép alapján egy tök átlagos pasi vagy. Tény, hogy nem vagy adonisz, de nagyon sok 30-as nőt látok hozzád hasonló pasikkal mászkálni, sőt, van, akiről tudom, hogy még boldog is vele. Szóval nem a külsőd a baj.


Szerintem a gátlásaidat kellene kikezeltetni, mert tuti azért nem lesz semmi a randikból (nyilván ha élből kizáró ok lenne a külsőd mindenkinek, akkor senki sem vállalta volna be a randit), mert szorongsz.


Figyelj, lehet nem fog tetszeni, amit írok, de nem ciki pszichológushoz menni. Én is megtettem, bár nekem teljesen más jellegű a problémám, tehát nálam nem szorongás és önbizalomhiány áll fent, hanem egészen más.


22/N

2017. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos a testalkatod, de ha nem vagy vele elégedett, kis edzéssel sokat lehet rajta alakítani. Arcra sem vagy csúnya egyáltalán, a szemeid kifejezetten szépek, hajad is rendben van. Én nem a külsőben keresném a hibát, mert a képek alatt semiképpen sem ott van.
2017. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
62%

Ha tested zavar, akkor mozogj, egyél másképp.

Ismerkedj társkeresőn. Szerintem nincs nagy probléma, inkább a fejedben kéne rendet tenni.


ne kamuzzál már,7 éve fennt vagyok társkeresőkön,cart se értem el vele

2017. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%

Túlsúlyon lehet változtatni. A világító pattanáson is. Meg a borzalmas hajon és töltözködésen is. Persze, nem a külső a fontos, de akkor is ezt látja meg mindenki elsőre és ha elégedett vagy a külsőddel, a viselkedésed, kisugárzásod is jó irányba fog változni.

Gondolom tudsz munkahelyet is váltani, ha nem érzed ott jól magad. Egy fiatalosabb cégnél csomó estet, céges programot szerveznek, ha egy ilyen helyen dolgoznál, több lehetőséged lenne emberekkel beszélgetni, leküzdeni az ezirányú gátlásokat. Ha csak egy-két emberrel jóban leszel, utána a többi már jön.

Neten is van rengeteg hobbi irányú fórum, honlap. Például ha szeretsz olvasni, a moly.hu. Az ilyen ldalakon sokszor szerveznek találkozókat is, ott is lenne lehetőséged ismerkedni.

Amiket felsoroltál, azokból csomó dolgon lehet változtatni, ez jó :)

2017. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
94%

7es arról ki tehet?

Akkor ismerkedj élőben.

2017. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
28%

Túlsúlyon lehet változtatni. A világító pattanáson is.


dehogy lehet,kiprobáltam énis már mindent,hiába

2017. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!