Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi igénytelen nő, főleg idősebb korban?

Figyelt kérdés
Rengeteg nővel dolgozom együtt és azt veszem észre,hogy az évek múlásával egyenes arányban nő az igénytelenség is a nőknél. Persze ahogy idősödik a nő az rendben van,hogy öregszik,ráncosodik,nem ezzel van a baj,hanem,hogy rengeteg az elhízott,hiányos fogazatú,dohányos(ezek nem pénztől és kortól függenek),rövid,lenőtt zsíros hajú,férfiasan öltözködőnő. Vannak kivételek,de nagyon kevés sajnos.
2018. jan. 21. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Fiatal nők között is rengeteg az igénytelen. Főleg itt Magyarországon, ahol a legnagyobb a dagadt nők aránya egész Európában. (Vagyis majdnem, Málta és Ciprus és 1-2 mediterrán szigetország után, mi vagyunk a legelhízottabb ország) És az elhízott emberek 70%-a nő.
2018. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak nincs ideje magára..vagy nem érdekli őt, hogy hogy néz ki..
2018. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Láttál már átlag 30-as 40-es, esetleg idősebb férfiakat? Nagyobb arányban elhízottak, sörhasúak, hiányos fogazatúak, igénytelen öltözetűek, mint a nők ebben a korosztályban. Szerintem az ilyen embereknek nincs energiája, igénye (esetleg ideje) jobban karban tartani magát, beletörődik, hogy öregszik és nem tesz semmit azért, hogy jobban nézzen ki. A legtöbb középkorú házaspárnál akiket ismerek, a nő ad magára, a férfi nem, vagy legalábbis kevésbé.
2018. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én 38 éves férfi vagyok nincs hiányzó fogam, mindennap zuhanyzok,3 hetente járok fodrászhoz,nincs túlsúlyom és napi 11-12 órát dolgozom.
2018. jan. 21. 16:11
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a 3-as válaszoló csak ezeket veszi észre, mert nála az ilyenek próbálkoznak. A minőségi pasik akkora már elkelnek, vagy fiatalabb pipiket dugnak.
2018. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem rólad írtam, hanem az átlagról. Egyszer nézz szét, meglátod hogy ebben a korosztályban több az igénytelen férfi, mint nő. Örülj neki, hogy te nem tartozol közéjük.
2018. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Oké.

Következő körben nézd meg a férfiakat. Ha egy öreg pisaszagú, az szinte kivétel nélkül bácsi.

2018. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, korombeliek próbálkoznak nálam. Egyszerűen csak látom amit látok, főleg az ismerősi körömben. Miért kell személyeskedni?
2018. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után az ember nem akar már másoknak megfelelni. És sosem tudhatod milyen otthon az élete, ne ítéld el. Akinek a párja 10 éve nem mondott egy kedves szót sem, nem törekedni a tip-top kinézetre, legyen akár pasi, akár nő.
2018. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9es: Lehet pont azért nem mondott jó szót a párja,mert igénytelen. Lehet,ha adna magára máshogy viszonyulna hozzá. Vagy ott kell hagyni ilyenkor mert valaki más biztosan értékelné.
2018. jan. 21. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!