Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 6 évvel idősebb lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 évvel idősebb lánnyal létezik, hogy sikerül?

Figyelt kérdés

18 vagyok, a lány pedig 24, én most érettségizek, ő pedig mesterképzésen van /lol/.

Mindenesetre egy buliban csomót beszélgettünk, az érdeklődési körünk, a zenei ízlésünk full megegyezik, ugyanazokon a fesztiválokon is voltunk ugyanazokon a koncerteken. :'D


Csupán ennyivel idősebb lánnyal még nem volt dolgom, nem vagyok benne biztos hogy az olyan "módszerek", amik a gimiben működnek, nála is működni fognak, na meg mondhatni 6 év hátránnyal indulok.


Szerintetek, ha en is szimpatikus vagyok neki, a hat év leküzdhető egy 24 éves lány/nő számára?



2017. dec. 28. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez attol fugg, mik a szandekai a lanynak, ha mondjuk ket ev mulva mar csaladalapitasban gondolkodna, akkor lehet, hatrany neki a fiatal korod, mert nyilvan te nem fogsz 20 evesen csaladot akarni.
2017. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a lány nem hiszem hogy komolyan akarna veled kapcsolatot.
2017. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy a csaj ennyire gyerekes.
2017. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyidős vagyok a lánnyal, és gőzöm sincs, hogy mit kezdenék egy 18 éves fiúval. Mondjuk ha férfi lennék, akkor sem tudnám, hogy mit kezdenék egy 18 éves, éppen érettségiző lánnyal. Ennyit elsőre.


Viszont ha mész egyetemre, önállósodsz, elköltözöl és valamennyire hasonló életszakaszban lesztek ezáltal, akkor leküzdhető lesz ez a különbség, szóval nem tartom teljesen esélytelennek, ha amúgy passzoltok. De azért jóval kevesebb az esély. Amennyire látom, van, aki 24 évesen az egyetemi + bulizós életét éli, más meg már dolgozik és gyereke is van, szóval nagy különbségek lehetnek. Te tudod, hogy a lány melyik csoportba tartozik és milyen cáljai vannak.


A gimis módszerek viszont biztos, hogy nem fognak működni. Ha tetszik, hívd el egy koncerte/ sörre, beszélgessetek tovább, de ebben a korban az emberek többsége már kinövi a gimis játszmázást.

2017. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek semmilyen módszerek- mondta a bölcs a zölfülűnek. A módszer te magad vagy, vagy elfogadja, odavan érted, vagy hagyd a fenébe. Egyébként mi az a 6 év? Első barátnőm 19 éves koromban volt, ő akkor volt 24,5 éves. Együtt voltunk majdnem 2 évet.
2017. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó a te példád is mutatja hogy rosszul sült el a dolog, hisz szakítottatok nagyon rövid idő után. Gyakorlatilag miután elmúlt a szerelem.
2017. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk nem múlt el a szerelem, csak életbevágó dolgok jöttek közbe, ami miatt kánytelenk voltunk befejezni. Amúgy sem laktunk közel egymáshoz, csak az egyetemi városban tudtunk együtt lenni. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2017. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*kénytelenek
2017. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerni kellene a lány személyiségét. Nem mindenki egyformán érik, attól még hogy 24 nem biztos hogy tapasztaltabb. Nem minden a kor.
2017. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát erre így csak találgatni lehet. tegyük fel hogy bejössz neki: ha ilyen megszokott élj a mának típus biztos van esélyed. ha viszont olyan férfiak felé kacsingat ahol már van pénz, ház, kocsi és akár idősebb is pár évvel stb akkor meg felejtős. teljesen azon múlik mit akar. Csak mert mindketten kpopot hallgattok attól még mehet ezer felé ez a kapcsolat
2017. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!