Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes kikezdeni fura (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kikezdeni fura (bővebben lent) kocka lánnyal? Egyáltalán hogy lehet ilyen lányt felszedni?

Figyelt kérdés

Egy IT cég, szóval nem meglepő, hogy vannak kockák.

De a lányok többsége azért mégis életrevaló, pajkos.

De ő nagyon csendes, halk szavú. Például direkt tök későn megy fel enni, hogy egyedül egyen a személyzeti kajáldában, ilyen 3-4 órakor. De ha többen is vannak, akkor is külön ül. Lehajtott fejjel megy a folyosón, vagy a telefonját nyomkodja.

Ennek ellenére egy rohadt gyönyörű lány, extrém szép arccal, szinte világító kék szemekkel, és jó testtel.

Beszéltem több férfival is a cégnél, akik szerint ő az egyik legszebb lány itt.

Ha nem lenne ilyen kis pici 160 centi körüli csaj, akkor simán ilyen victoria's secret modell kategória lenne szerintem. :D

De olyan fura a viselkedése... Hogy lehetne egyáltalán közeledni felé? Reggel például meetingen ahol többen vagyunk, amikor elneveti magát, két kézzel takarja a fejét. Ennyire szégyelli magát.

Amikor beszél hozzá valaki csak mosolyog, nagyon ritkán válaszol.

Ilyen cicás pulcsikba jár, nagyon édes. Ilyen gyerek lelkületű lenne, nagyon elkényeztették, vagy autista? Esküszöm nem tudok mire gondolni, mert a külseje nem indokolja, hogy ilyen önbizalom hiányos legyen.



2018. jan. 21. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9: Semmi nem lett kiforgatva, tanulj meg szöveget értelmezni az okoskodás helyett. Csak a "logika" érdekelt volna mögötte. Azt is mondhatom ennyi erővel, hogy aki spánielt tart, az mind buta. Pont ugyanannyi értelme lenne.
2018. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szöveget értelmezni azt neked kéne megtanulni, tanácsolom, hogy ülj vissza az áltolános iskolába egy kicsit.
2018. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

# 11


Te tényleg ilyen hülye vagy, már bocs? Ki beszélt harsány szófosógépekről?

A 7. válaszadó tökéletesen kifejti, hogy miért furcsa ez.

Remek példa, mit ne mondjak. A külső és a visszahúzódottság közt lehet kapcsolat, de az ember intelligenciája és a kutyája közt nem. De szerintem ezt egy fogyatékos is megérti.

2018. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13

teljes mértékben egyetértek

2018. jan. 22. 14:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Na kerdezo valaszolsz akkor? Beszeltel mar vele egyaltalan? Igen? Nem!
2018. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk már, de csak melóról, annak is a fele muszájból történt, mert egyeztetni kellett valamit. A másik fele meg ilyen beszélgetés kezdeményezés volt, hogy "mi a helyzet nálatok". Látszik, hogy próbál mindenkivel kedves lenni, de az is látszik, hogy mindig próbál minél hamarabb kilépni a kommunikációból.

A 3-4 közvetlen munkatársán kívül senkinek sem nyílt meg igazán a cégnél.

Na gondoltam majd a céges buli tökéletes alkalom lesz, megjelent fekete miniruhában, instant "szerelmes" lettem belé, aztán ott is csak beült a közvetlen munkatársai közé, nevetgélt, és ennyi.

Ha valaki mond neki valami bókot, pl. "milyen cukin befontad a hajad", vagy nem tudom, akkor csak bambán néz maga elé, és mondja, hogy "köööszööönöööm" aztán elmegy másfele.

Elég fura, eleinte el is akarták küldeni a próbaideje alatt, aztán szerencsére megtartották, mert végül is a munkáját elvégzi.

2018. jan. 22. 20:35
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanilyen vagyok, csak cicás pulcsi nélkül és nem takarom el az arcomat, ha nevetek, nem vagyok sem elkényeztetett, sem autista, sem számító, sem pletykás. Én sem véletlenül kötöttem ki az IT-ban egy magányos, elemző jellegű munkakörben. Egyszerűen nehezen találom meg a közös hangot ismeretlenekkel, főleg egy kvázi hivatalos (munkahelyi) szituációban. Egyszerűen nehezen tudom eldönteni, hogy kivel hogyan kell viselkedni, mert nem idegenek, de nem is a barátaim, és mégis napi szinten együtt dolgozunk. A smalltalkkal egyszerűen nem tudok mit kezdeni, évek kondicionálása kellett hozzá, hogy valamennyire menjen. És ez nem függ külsőtől.


Emellett nem vagyok egy szófosó sem alapjáraton, a családom/barátaim körében is kevesebbet beszélek az átlagnál, introvertáltként pedig akkor tudok igazán pihenni, amikor egyedül vagyok, az emberekkel való kapcsolat huzamosabb ideig fáraszt. Ettől függetlenül szeretek társaságban lenni, szórakozni, randira menni és minden egyebet, viszont nehezen nyílok meg azoknak, akik nem tartoznak a már beavatott körömbe (ahogy ez a lány is). Nem kell ebbe beleláti semmi rosszindulatút vagy valami extra törtést az életében, csak egy kicsit máshogy működik mint a többiek.


Ha látja rajtad, hogy őszintén (!) érdeklődsz iránta, és egyhullámhosszon vagytok, akkor előbb-utóbb jóban lesztek. Viszont az ilyen bókokkal vagy csevegéssel nem fogsz sokra menni nála, mert felszínesnek tűnnek (még akkor is, ha nem az), nem tudjuk, hogy mi vele a célod és ez zavaró. Meg ugye, ahogy írtam, eleve zavartak leszünk ettől és bénázunk csak :D

2018. jan. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!