Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi ilyen szitu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi ilyen szitu, hogy a csávó 20-25 évesen bele van zúgva a lányba, de nem kell neki, aztán 5-10 év múlva fordul a kocka?

Figyelt kérdés

Az ismertségi körömben rengeteg ilyen sztorit ismerek. Hogy a csávó él hal a csajért, aki rá sem hederít, aztán jó pár évvel később amikor újra találkoznak, pont fordított a helyzet és a csaj kezd beleesni a csávóba.

Nem egy olyan nőt ismerek, akik azon siránkoztak nekem, hogy mennyire bánjá, hogy elutasították azt a fiút x évvel korábban, mert ahogy telt az idő, csak rosszabbakkal futott össze és most már mindent megadnának azért a srácért, csak annak már nem kellenek.


2017. júl. 26. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Késő bánat.
2017. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben nincs ilyen, valószínűleg véletlen hogy a tiédbe meg pont hogy sok van. Előfordul, hogy az ember később megbánja a döntését. Ilyen az élet.
2017. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

30-35 évesen már jobb esetben kifinomultabb az öltözködés, nem csöves BP shopból meg DRK-ból veszik a ruháikat, huszonévesen viszont belefért még a Vans-DC-féle tini megjelenés. Nem az egyetem határozza meg az életüket, bizonyára már nem is pályakezdők. Nagyobb a fizetés, lehet utazgazni menni, külön élnek, kevesebb a "haveros" este, nincs annyi piálás. Önállóbbak, határozottabbak.


Persze a nők igénye is változik, rájönnek, hogy nem kell a két szép szeméért meg egy-két jól sikerült találkozásért az ágyába ugrani valakinek, változik az értékrend, más a fontos. Persze vannak, akik 20-25 évesen is tartanak már ott, amit leírtam, és olyanok is, akik 30 felett is leragadtak tini szinten.


F

2017. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen véletlen, már a második ilyet igyekszem levakarni idén. :D

Osztom a #3-as véleményét. Rá biztosan a magas fizu miatt járnak vissza, legalábbis szebb nem lettem egy hangyányit sem. Meg ott van az a bizonyos biológiai óra, a csajokat ez is meg tudja indítani a mézes csupor felé. Aztán egyedülálló anyukát sem szívesen játszik az ember, ha az exei közt akad olyan idióta, aki segédkezne a gyerekeltartásban.

2017. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5-10 év múlva kezd el ketyegni a hírhedt biológiai óra.

Akkor már kéne apuka jelölt.

2017. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!