Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek itt sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek itt sokan a nőgyűlölettel, amikor valójában sokkal több a férfigyűlölő?

Figyelt kérdés

Az itteni nőkből valósággal sugárzik a férfigyűlölet, a negatívizmus, és a lenézés. Szinte mintha még jobban le akarnák húzni az egyébként is megtépázott önbizalmú férfiakat. Ilyeneket írnak egy 30 alatti férfira, hogy mamahoteles lúzer, még nincs saját egzisztenciája, nincs saját lakása, még nem igazi férfi, sosem jönnének össze ilyennel (könyörgöm, miből lenne saját lakása annak aki nem örököl, amikor 23 éves koráig tanul az átlag? aki albérletben lakik az meg hülye mert szórja a pénzt), meg még tapasztalatlanok is a nőknél és ez milyen undorító.

Egy 30 feletti férfira meg mit mondanak? Hogy az már egy sörhasat eresztetett, kopaszodó, löttyedt vénember, aki egy menetet is alig bír már ki az ágyban.

És az ilyen válaszok, általában 80% feletti "hasznos" minősítést kapnak.

Könyörgöm mi ez ha nem férfigyűlölet? Minden nő ilyen begyepesedett vagy csak az itteniek?


2018. jan. 21. 23:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
38%
Mert a férfigyűlölet sajnos szalonképesnek számít.
2018. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%

Nem férfigyűlölet, ha elvárjuk egy felnőtt férfitől, hogy felnőtt legyen.

Tudod, mit jelent a mamahotel kifejezés? Hogy a szülei tartják el és kiszolgáltatja magát, önállótlanok felnőttként, pedig nem rokkantak (elnézést, de sok mozgáskorlátozott önállóbb, mint egyes elkényeztetett felnőtt pasik).

Ha én lakást tudtam vásárolni 30-as éveim elejére, mert gyűjtöttem a pénzt, nem örököltem, nem pakolták a popsim alá készen, és nem kerestem milliókat, sőt, még munkanélküli is voltam többször is, és mégis összejött, csak már jó előre terveztem (főiskola mellett is dolgoztam), és egyszerűen csak nem szórtam el a pénzt, akkor egy ugyanolyan körülmények között élő férfi is meg tudná ezt tenni, ha akarná. De tudod, mit, még a saját lakás sem érdekel, ha egy férfi egyébként önálló, és nem akar egész életében az anyja szoknyája mellett ülni, hanem hajlandó leválni, külön költözni a szüleitől a leendő párjával közös lakásba, ha komolyra fordul a dolog.

2018. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Ha kérdést lehetne pontozni már ez is 0%-os lenne.
2018. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem is jóval több itt az olyan nő akik ilyen vagy okokból csalódtak a férfiakban és minden haragjukat vagy keserűségüket itt töltik ki. A százalékos értékekből jól meg szokott ez látszani.

Egyébként nyugodtan könyvelheted, hogy ezen nők sem sokkal jobbak azoknál a férfiaknál akiket szidnak. Többségük lefogadom, hogy ugyanúgy "mamahoteles", nincs saját egzisztenciája vagy lakása, sem pedig nettó 800 körüli keresete.

A baj az, hogy igazából mindig a nő választ férfit és nem fordítva. Szóval, ha egy nőnek volt egy rakás pocsék kapcsolata akkor mindegyiknél ő döntött úgy, hogy belemegy. A legrosszabb viszont, hogy úgy vettem észre, nincs önkritikájuk. Szinte alig hallottam itt nőtől, hogy ő ebben vagy abban valóban hibázott volna és/vagy ilyen vagy olyan személyiségbeli hibái lennének. Szinte mindegyik azt hiszi magáról, hogy ő egy főnyeremény és a férfiak a hülyék mert ő nem talál normálisat.

2018. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
40%
Ami itt nőgyűlölet címén megy,az valójában kritika a nők felé és leginkább abból fakad,hogy mást mondanak és mást tesznek. Sok férfi próbálkozik be a nők tanácsaival,hogy légy kedves,segítő,hiába nem vagy jóképű,mert ha mindig a nő kedvében jársz,akkor sikered lesz blabla,de a valóság mérlegén sorra buknak meg ezek és le kell vonni a konzekvenciákat. Amit a nők gondolnak magukról,az értékítéleteikről,az ösztöneikről,az köszönő viszonyban sincs a valósággal,mert pont ugyanolyan esendőek,felszínes és ösztönös viselkedéseik vannak,mint bárki másnak. Ezt a kritikát nem bírják és nőgyűlöletnek bélyegeznek mindenkit,aki megemlíti a "rossz" oldalukat is. Ugyanis nem fér bele a magasztos női önképbe,amit mindenkibe belevernek fiatal korától. Ez váltja ki az itteni nőkből az ellenséges,támadó stílust és tényleg próbálják szavakkal bántani a másikat,tulajdonképpen verbális agresszió folyik mindenki ellen,aki nem velük ért itt egyet.
2018. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%

Én nem neveztem soha mamahoteles lúzernek, soha nem fikáztam senkit az anyagi helyzete miatt. A páromnak sincs semmi egzisztenciája egyelőre, full pályakezdő, és még fiatalabb is nálam.

Viszont le szoktam írni azt, hogy nem igazak azok a "kritikának" nevezett általánosítások, amiket rámondanak itt a nőkre, valamint azt is le szoktam írni, hogy a két nem teljes egyenrangúságában hiszek. El szoktam ítélni azokat, akik az összes nőt ócsárolják és/vagy lenézik.

Már megkaptam a férfigyűlölő jelzőt. :)

2018. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

"Egy 30 feletti férfira meg mit mondanak? Hogy az már egy sörhasat eresztetett, kopaszodó, löttyedt vénember, aki egy menetet is alig bír már ki az ágyban."


Ezt akkor mondják, ha a kérdező kifejti, hogy 30 évesen már minden nő ráncos vénasszony.

2018. jan. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az a kedvencem, amikor a nők érvként a farkam mérerét hozzák fel. (bizonyára volt szerencséjük hozzá, ha ennyire tájékozottak)


Amúgy igen, a nők egy része valóban képtelen akár a legjózanabb kritikával is szembenézni és szinte automatikusan ugyanazokat a jól ismert sértéseket ismételgeti, mert náluk bizonyára ez a vitakultúra része.

2018. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

Én próbálok vissza emlékezni, hogy mikor olvastam ezen az oldalon férfigyűlölő kérdéseket, de csak az ilyen “miért felszínes minden nő?” kérdések ugranak be, mert bizony ezekkel van tele az oldal:) Gondolom azért titulálod őket férfigyűlölőnek, mert nem tudnak kedvesen bólintani az ilyen általánosító bunkó kérdésekre, ami a nőkről szól. Megkellene veregetniük a vállad “ejj fiam, igazad van”.


Már bocs, de nem mindegy, hogy EGY személlyel szemben vagyok lenéző, aki épp egy ostobaságot írt, vagy az egész férfi nemről beszélek. Valószínűleg te ebből csak annyit érzékelsz, hogy Veled lenézőek.

Ha egy konkrét személlyel bunkó vagyok, mert ő kiérdemelte, attól még nincs bajom az egész férfi nemmel.

A nőgyűlölet ott kezdődik, ahol valaki ilyen szövegekkel jönnek, hogy “Minden nő ilyen meg olyan”..


A 30 feletti kommenteket nem tudom hol olvastad, de ilyennel nem találkoztam. Tehát itt is durván általánosítasz néhány komment miatt. Amúgy a nőgyűlőlő férfiak minden korosztályban elítélnek mindenkit.

2018. jan. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
29%
A nők primitív ösztönlények.
2018. jan. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!