Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak irkál, de annak se eleje, se vége. Mi értelme?

Figyelt kérdés

Flörtöl, bókol, ugyanakkor nem érzem, hogy komolyan gondolná dolgot. Jogosan érzem?

(Ő 29 én 22)



2018. jan. 22. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem hívott még el élő randira?
2018. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem, de elmondása szerint annyit dolgozik, hogy meghalni sincs ideje.
2018. jan. 22. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Tartalék vagy, ennyi.
2018. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed szerintem. Engem is betalálnak ilyen marhák, mindenfélét kérdezget, mindenfélét magyaráz, de lerí róla, hogy igazából csak szerepelni akar előttem, egyáltalán nem kíváncsi a válaszaimra vagy arra, hogy mi van velem. Csak úgy produkálja meg előadja magát, meg ennyi. Múltkor mondtam neki, hogy ne strapálja magát azzal, hogy beszéltet, mert érzem, hogy le vagyok szarva amúgy, csak arra vár, mikor éri el a beszélgetésben felhasznált szövegmennyiség és dialógusszám azt a szintet, mikor szétnyílik a lábam, de persze ilyenkor nincs igazam és inkább meséljek magamról.
2018. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nagyon bizalmatlan, vélhetően párszor már megégette magát forró tűzhellyel, most már a hideghez se nagyon mer hozzányúlni. Valószínűleg több időre van szüksége, mert a múltban sokszor átbaszarintották, evidens, hogy minden próbálkozónál azt fogja keresni, na itt vajon hol a csapda.
2018. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Egyáltalán nem az a fajta, sőt.

Viszont nem tesz szexuális utalásokat sem, tehát nem tudom mi a célja ezzel.

Nekem olyan érzésem van, hogy csak húzza az időt a semmire.

2018. jan. 22. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

"Nekem olyan érzésem van, hogy csak húzza az időt a semmire."

"Tartalék vagy, ennyi."

Összecseng a válaszommal?

2018. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy ezen a szinten már gátlásos?


Találkoztatok már..?

2018. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!