Kezdőoldal » Otthon » Kert » Borsómagot kaptam ajándékba....

Borsómagot kaptam ajándékba. Van még értelme most hétvégén elvetni, ha az van ráírva, hogy március eleje?

Figyelt kérdés
Tehát már erőteljesen március vége lesz mondjuk szombatra. Várható még akkor termés vagy már tök fölösleges próbálkozni?

2012. márc. 19. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem tudok segíteni, de ez engem is nagyon érdekelne. Eléggé késik a tavasz, és a növények nem tudják, hogy hányadika van. :) Lehet, hogy inkább az időjáráshoz kell igazodni, de majd biztos jön egy szakértő. :)
2012. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerria ***** válasza:

Persze, egész nyugodtan. Ugyanúgy ki fog kelni, és ugyanúgy fogsz finom borsótermést is kapni! :)


Soha nem késő! Na jó augusztusban már igen, de ha hosszú a nyár, még abból is lenne valami!


Minden gondolkodás nélkül szórd el a magot!

2012. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még nem maradtál le semmiről, elvetheted
2012. márc. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha be is tudnád locsolni, de ha nem az se baj. Nem késő még egyáltalán.
2012. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor hétvégén elvetem a magokat!

Az egyébként mit jelent, hogy "belocsolni"? Illetve valami tanácsot tudtok még adni egy kezdőnek? :)

2012. márc. 20. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Van értelme. Később fog beérni, de ugyan úgy lesz termés. Mi "két hullámban" vetjük el a magokat, hogy ne egyszerre legyen sok beért borsó.
2012. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!