Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiatal nő, aki tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiatal nő, aki tök szép, szép a haja, az arca, az alakja, viszont néha kancsalít a szemével, de nem befelé, és nem tudom, hogy zavar-e, vagy nem?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna, ha a személyiségébe már majdnem beleszerettetek volna? Tényleg szépen öltözik, nőies, minden oké, még a dákó is áll rá, de valahogy mégsem tudom, hogy biztosan el tudnám őt így örökre fogadni...Vélemény?

2018. jan. 23. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha már akkor is zavar amikor már majdnem beleszerettél, akkor szerinted milyen lesz, ha már kiszerettél belőle?
2018. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Talál nálad jobbat, hagyjad.
2018. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Engem zavarna, mert nekem az egyik legfontosabb a tekintet. 21L
2018. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Tisztaban vagy azzal ugye, hogy csak felszines külsösegeket irtal le vele kapcsolatban.


Ami meg nevetsegesebb, hogy nem tudod, hogy zavar -e? Nem vagyok Sherlock Holmes, de arra következtetek, hogy a kerdes önmagaban eleg bizonyitek. Örülök, hogy eleg kanos vagy, hogy felalljon ra, de ez nem egyenlö azzal, hogy "a szemelyisegebe mar majdnem beleszerettem". Kerlek, kimeld meg magadtol. Pontozz le, amiert abszolut felreismertelek es cinikus vagyok, de a nöt inkabb hanyagold.

2018. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Már sokszor leírtam ezen az oldalon, hogy nálunk az egyetemen a legmenőbb pasi kancsal volt, és így. (volt szemüvege is.) De amúgy meg gyönyörű volt, magas és okos, és a legtöbb lány odavolt érte, és vele akart randizni.

Szóval úgy tűnik vannak ennél fontosabb dolgok is.:-)

Nekem is tetszett az a srác, és randiztam is vele, és igaziból egy idő után nem vette észre, hogy olyan a szeme, nem érdekelt. És sajnos végül nem engem választott tartós kapcsolatra.

2018. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4. értem, amit írtál, a belseje nem lényeg, mert az nagyon tetszetős számomra. Minden nőies rajta, a vielkedése is. De meggyőztetek. Ha nem lenne ebből később sem gond, akkor nem tettem volna fel a kérdést.
2018. jan. 23. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Jogod van hozzá, hogy zavarjon, viszont kötelességed, hogy gerincesen járj el és elmond neki ezt, ha tényleg így van. Ne törd össze a szívét, mert visszakapod.
2018. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ezt így elmondani neki? Most őszintén, azzal mit segítek rajta? Gondolom ő is tudja, hogy milyen, nem kell ezt elmondani neki. Butaság volna. Csak nem erőltetni az ismerkedést.
2018. jan. 23. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En is rejtett kancsal vagyok, van ra szemuveg, kontaktlencse. Nem a vilag vege
2018. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha minden másban passzoltok, engem nem zavarna, még akkor sem ha nagyon látszik. Volt már hogy tetszett kancsal pasi.
2018. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!