Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat a nőket, akiket zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a nőket, akiket zavar, ha a férfi fiatalabb, az is zavarja, ha a férfi idősebb?

Figyelt kérdés

Két indokot olvastam amellett, hogy miért zavarja a nőket, hogy a férfi fiatalabb:


1. Más életszakaszban vannak. De ha a férfi idősebb, akkor is más életszakaszban vannak. Egyébként ez csak nagy korkülönbségnél érvényes, 1-2 év miatt még nem lesznek más életszakaszban.


2. A fiatalabb férfiak szellemileg éretlenebbek. Most tegyük félre azt, hogy ez egy általánosítás, ami sok esetben igaz, de nem minden esetben. Akik nem szeretnének fiatalabb férfit, azok szerint a kor egyenesen arányos az érettséggel. (Gondolom, ezért nem tudják elképzelni, hogy egy fiatalabb férfi érett.) Ezt a logikát használva viszont az miért nem zavarja őket, ha a férfi idősebb? Mert akkor meg a férfi érettebb, és ez se jó. Az az ideális egy egyenrangú kapcsolatban, ha a két fél egyformán érett.


Nem gyűlölködést meg mocskolódást kérek, hanem érveket.



2015. szept. 27. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
33%
Én másképp jövök ki a nálam fiatalabbakkal, mint a nálam idősebbekkel. De én csak a magam nevében beszélek, mások véleményéért nem vállalom a felelősséget, oké? :-) Nekem eddig csak olyan kapcsolataim voltak, és olyanokkal éreztem kapcsolatra esélyes összhangot, ahol a férfi valamivel idősebb volt nálam (eddigi tapasztalataim alapján ez 1-6 év korkülönbség a pasi javára). Nem tudnám megmagyarázni.
2015. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:

# 1:


Mi van ha valaki 1 évvel fiatalabb nálad, mégis érettebben viselkedik, mint egy másik ember, aki 1 évvel idősebb. Akkor is az idősebbel jönnél ki jobban?

2015. szept. 27. 16:30
 3/72 anonim ***** válasza:
55%
Nem kifejezetten az érettségen múlik, más érzéseket vált ki belőlem egy nálam fiatalabb, mint egy nálam idősebb.
2015. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:

# 3:


Csak azért, mert tudod, hogy idősebb?

Például mi lenne, ha valaki megtetszene, és csak utána tudnád meg, hogy nálad 1-2 évvel fiatalabb. Akkor emiatt képes lennél elutasítani, miközben addig tetszett neked?

2015. szept. 27. 16:35
 5/72 anonim ***** válasza:
75%

Valahogy nagyon jó a radarom erre, és ha nem is tudom ténylegesen, ki mennyi idős, van egy jó ráérzésem, amivel be tudom lőni, és utólag mindig beigazolódott ez az életkori dolog.

Egyszerűen nem vonzódok úgy egy nálam fiatalabbhoz, még ha el is tudok vele beszélgetni, nem érzem potenciális társnak. A szerelem meg érzelmi dolog.

2015. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is az idosebb pasik jottek akik gyerekesek voltak. Valahogy egy idosebb pasival sokkal jobban megtalalom a hangot, es egyenlo partenrkent tudom kezelni. Szamomra egy fiatalabb srac (nem 1-2 ev korkulonbseg hanem mondjuk 10) szimplan nem kihivas.
2015. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

# 5:


Tételezzük fel, hogy egyszer téved a radarod, és egy általad veled egykorúnak vagy idősebbnek hitt, neked tetsző férfiról kiderül, hogy nálad mondjuk 2 évvel fiatalabb. Zavarna a tény, hogy fiatalabb, vagy nem, mert úgyis viselkedés alapján nem tűnt annak?

2015. szept. 27. 16:44
 8/72 anonim ***** válasza:
18%
Mert most ez a menő, 20 éves lánykák 40 éves szivarokkal vannak együtt. Azt hiszik, hogy valamiben jobb az idősebb, de ez csak illúzió. Státuszszimbólumok, menekülési út, ne kelljen még felnőni. nem úgy látom ezeket az idősebb férfiakat, mint akik olyan érettek lennének.
2015. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
Engem egyik sem zavar ...
2015. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem tévedett a radarom, egyszer volt olyan eset, hogy egy fiatalabb pasi szimpatikusabb volt, mint átlagban a nálam fiatalabbak, de nagyon nem voltunk azonos szinten, annak ellenére, hogy ő érett pasinak számított.

Miért erőlteted egyébként ezt a témát? :-) Ez nem működik parancsszóra, hogy akkor márpedig kötelezően szélesítsük a kört. A spenótfőzeléket sem fogom megszeretni, csak mert azt mondják, hogy egészséges, attól még rosszul vagyok tőle.

Nekem most épp egy nálam 2 évvel idősebb pasi tetszik, akivel azonos szinten vagyunk. Az exem 5 és fél évvel idősebb volt nálam.

2015. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!