Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem nézel ki jól és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézel ki jól és nem vagy gazdag, akkor mik a csajozás legkönnyebb módszerei?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 18:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Utcsó te melyik bolygón élsz? :D


Élő embert nem láttam még akire társkeresőn ráirtak volna pláne nem 10-en :D

2018. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Élő embert nem láttam még akire társkeresőn ráirtak volna pláne nem 10-en :D"

Itt is egy csomó lány panaszkodik, hogy még kép nélkül is rájuk írnak egy csomóan... Te hol élsz? :D

2018. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
8-as, amit írtál, nem úgy van. Engem az intellektusával fogott meg egy srác (ma a vőlegényem). Hogy ne számítana már, ami a fejben van!
2018. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
#21, pedig a mostani társkeresőkön így megy. Ha nő vagy, akkor is kapsz heti 10 levelet, ha egyáltalán fel se raksz képet. De próbáld ki, a többi hitvita.
2018. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
#13. Az utcán se csak tökéletes embereket látok. Úgy értettem, hogy simán egy jó kinézet nem elég arra, hogy hosszú párkapcsolatod legyen, kivéve, ha a másiknak is csak az fontos.
2018. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#23: Mondtam, hogy itt mindenkinek a belső számít... Kivétel vagy, mint mindenki más! :D


#25: A külső mindenkinek számít. Az oké, hogy önmagában nem feltétlenül elég egy jó kapcsolathoz, de nélküle szinte lehetetlen. Ha Kaposvár vagy Pécs környékén jársz, simán kiállhatunk egy forgalmasabb helyre megnézni, hogy hány előnyös külsejű srácot látunk csajjal és hány előnytelent egyedül.

2018. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Férfiakról beszéltem erről a bolygóról :D


Nőkre alap hogy ráírnak sokmillióan

2018. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%
Férfi vagyok, nem Brad Pitt és Channing Tatum szerelemgyereke, mégis írt már rám nő társkeresőn. :D
2018. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28, és mit? "Bocsika, nem egymást keressük"? :D

Egyébként szerencséje mindenkinek lehet, csakhát minél rosszabbul nézel ki, annál kevésbé esélyes.

2018. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nah ember te vagy az első ember akitől ilyet hallok pedig nem vagyok egy remete :D
2018. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!