Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajozás az elit kiváltsága?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozás az elit kiváltsága?

Figyelt kérdés
Akik úgymond nem olyan tehetősek, nincs lakásuk(szüleiknél élnek még), nincs kocsijuk, nem néznek ki olyan jól, labdába sem rúghatnak ezen a téren?

2013. márc. 1. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
csak önbizalom kérdése az egész
2013. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 fospuska ***** válasza:
85%
nem. az elit kiváltsága,hogy ő válogathat. a többieké a lepattanó.:)
2013. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Csak nem az az elit akiket megfogalmaztál.
2013. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Király, elit vagyok... XD

Azaz mégsem. Nem vagyok tehetős, még (két hétig) nincs autóm, nincs lakásom (albérletben lakom)... Viszont jól nézek ki, meg van önbizalmam...

Ennyi. :D

2013. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Első válaszoló az önbizalom egyáltalán nem számít. Szerintem. Írni akartam erről csak nem engedi a rendszer hogy elküldjem.
2013. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Igen, úgy gondolom az önbizalom se számít, hogy van, vagy nincs. Miért gondolom ezt? Írok egy példát. Képzeld el, egy bárban ül egy gyönyörű nő. A tekintete olyan elbűvölő, hogy nincs olyan fiú, aki ellent tudna neki állni. Bemegy egy srác a bárba észreveszi ezt a lányt, és felcsillan a szeme, és azt gondolja, hűűű ezt a csajt leszólítom és el fogom csábítani. Határozott léptekkel közeledik a lány felé. Miközben közeledik a lányhoz folyamatosan mondogatja ezt a csajt 100% hogy el fogom csábítani. Szóval van önbizalma ugye? :)

Megszólítja a lányt, próbálkozik, de a lány mégiscsak elutasítja. Pedig milyen önbizalommal ment oda hozzá, mégis. És még csak nem is volt ronda a srác.

Egy másik eset: Egy srác a haverjával ugyanebben a szituációban. A lány háttal ül nekik, nem látja őket, de amikor bementek a fiúk, ők látták a lányt. A haver biztatja a srácot, hogy menj már oda hozzá, miközben a srác folyamatosan tiltakozik, hogy ááá tuti nem jönnék be neki, biztos van pasija, szerintem nem lenne esélyem nála, meg amúgy is túl jó nő lenne nekem. Szóval önbizalom az semmi. Erre a haver, ha nem mész oda én foglak odatuszkolni elé. Na a srác beadja a derekát, és mondja: na jó odamegyek, de nézd meg hogy el fog majd küldeni. Odamegy megszólítja a lányt, belenéznek egymás szemébe, és a lány egyből érez valamit. Pedig ha tudná, hogy ez a srác milyen unszolás közepette mert oda menni hozzá, nem biztos, hogy szóba állt volna vele.

2013. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Miközben közeledik a lányhoz folyamatosan mondogatja ezt a csajt 100% hogy el fogom csábítani. Szóval van önbizalma ugye? :)"


Ez nem önbizalom: ha tényleg magabiztos, nem kell mondogatnia magának, mert tudja, hogy az. Én se mondogatom, hogy "tudok lélegezni, tudok lélegezni...". :D


Másrészt lehet ténylegesen magabiztos, ha rosszul mérte fel a helyzetet (nem vette észre, hogy a lánynak zárt a testbeszéde, van barátja, vagy rossz a kedve és éppen nem akar ismerkedni), akkor is lehet akármilyen magabiztos, lehet, hogy nem jár sikerrel.


"Odamegy megszólítja a lányt, belenéznek egymás szemébe, és a lány egyből érez valamit. Pedig ha tudná, hogy ez a srác milyen unszolás közepette mert oda menni hozzá, nem biztos, hogy szóba állt volna vele."


A srác nem volt magabiztos, de felvállalta önmagát, szóval végső soron magabiztosan vállalta, hogy nem az. Pluszban szerencséje is lehetett, mert véletlenül pont a megfelelő, pozitív érzéseket váltott ki a lányból, aki éppen kicsit magányosnak érezhette magát és megörült a közeledésének.

2013. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze, a pór népnek nem lehet házasodni, ezt csak a nemesek tehetik meg.
2013. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Na ezt írom, a lényeget nem értettétek meg. Én arra gondoltam, hogy elsősorban nem a magabiztosságon, önbizalmon múlik a siker, hanem elsősorban a körülményeken, attól, hogy a lány éppen milyen hangulatban van, maga a helyzet alkalmassága. Ezen múlik a siker elsődlegesen szerintem. Ha az alkalom nem megfelelő, akkor hiába lenne hozzá önbizalmad. Az akkor és ott számít, megfelelő hely, megfelelő időben.
2013. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ne izgulj,a kancsalt meg a dagadtat is lehet szeretni
2013. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!