Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek állítólag nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek állítólag nem jön be a kövérség akkor miért van olyan sok nőnek elhízott pasija?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem gazdagabb a nőnél..
2018. jan. 27. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

A: nem kövér a pasi, hanem izmos

B: amikor összejöttek akkor még véknyabb volt

2018. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Akiknek elhízott pasija van, azokat ez nem zavarja, vagy így fogadták el a párjukat, még ha másnál zavarja is őket, olyan is van, hogy a párjuk mellettük hízik el, vagy esetleg a nő is kövér.

Nekem nincs és soha nem is volt kövér pasim, és nem jön be a kövérség, hozzáteszem, én sem vagyok kövér. De például az egyik volt főnököm feleségét nem zavarja, hogy a férje kövér (nem is kicsit), viszont a nő is molett (nem annyira elhízott, mint a férje, de nem is nádszál).

2018. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Kövéren jöttek össze. Mert világ életébe kövérek voltak ezek a férfiak
2018. jan. 27. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan oket pont nem zavarja. Logikus, nem? Nekem nem jon be a kover ferfi, tehat a baratom se kover.
2018. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Mindenkinek más jön be.

Butaság egy kalap alá venni az összes nőt.

2018. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Vagy szimplán belehabarodott a személyiségébe. Biztos nem egy itt siránkozó duci srácot láttál :)
2018. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Èn sem vagyok vèkony van rajtam plusz. Udvaroltak nekem vèkony testalkatú pasik is, viszont nekem meg az nem jön be. Szóval embere válogatja mi jön be nekik.
2018. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindig izmos pasijaim voltak, most megis egy tulsulyos pasival vagyok szexkapcsolatban. Soha nem gondoltam volna, de kifejezetten aranyosnak talalom a sorhasat. Es nem penzes, fizikai munkas fiatal ferfi.
2018. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem a súly számít, mikor fogjatok vegre fel?

A legtöbb - nem mind - 6 packes pasi felszínes es sorolhatnam. Én egy 6-7 es csaj vagyok ezért felém jó páran beprobalkoztak mar. Miért nem vagyok megsem barátnője egyiknek sem? Mert helyből elutasitom őket. Ugyan is ahogy kinyitjak a szajukat dől a gyökér duma.

Megismertem egy elég testes srácot, oda vagyok a személyisegeert, nem vagyunk együtt, nem tudom hova fogunk alakulni, de sokkal nagyobb potenciált látok benne mint a magamutogatos edzotermi patkányokban. Ő is edzoterembe jár évek óta. Grammra pontosan meg van hatarozva a mealplanje, de macis típus. Ez van.

Valamiért, nem tudom elmondqni, de szeretek vele lenne. Jó vele. Mellette lenne. Személyiség függő.

Lehet megtalálnam ezt ugyanúgy egy, media által jokepunek és szikár izmosnak mondott pasiban is, de nekem ezt dobta a gép. És ha így válogatnek qva felszínes lenne.

2018. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ő is edzoterembe jár évek óta. Grammra pontosan meg van hatarozva a mealplanje, de macis típus. Ez van. " - Na de rajta biztos, hogy van izom is, nem csak háj, és legalább megmozdul, és nem folyik el a kanapén a tévé előtt szabadidő címszóval...


Nekem az a bajom az elhízott, kövér pasikkal, hogy nem nyitottak azokra a programokra, amikre én szívesen elmegyek, mert nagyon hamar kifulladnak, nem bírnak menni. Én sem vagyok egy fitnesslady, de otthonülő tunya sem. Anyukám volt nagyon túlsúlyos, amikor már az orvos is mondta neki, hogy ez az életébe kerülhet, olyan gyógyszereket kapott, amik gátolták a fogyókúráját, és nagy étvágyat csináltak neki, miatta tudom, hogy aki így el van hízva, az nem bír menni, mert ő sem bírt, nagyon hamar kifulladt, kapkodta a levegőt, állandóan fájt a lába, de vele ezt leküzdöttük, és most is van rajta felesleg, de amennyit bír, annyit mozog, és nem hagyja, hogy megint olyan szélsőségbe kerüljön.


Olyan társat szeretnék, akivel tudunk közös programokat szervezni, és akinek annyiból áll a szabadideje, hogy otthon döglik a tévé előtt, azzal ez nem fog működni, mert én szeretek kimozdulni, még ha nem is megyek minden nap, de tegnap például felkeltem hajnali 5-kor, hogy felmenjek a hegyre napfelkeltét fotózni, egy elhízott kövér férfi erre nem kapható.

2018. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!