Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írnak vissza régóta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak vissza régóta?

Figyelt kérdés
Sok hónappal ezelőtt írtam a feto társkeresőn sok csajnak, de azóta sem válaszolt egyikük sem. A feto az a fogyatékkal élők társkeresője, és az mozaikszó. Minden fontos adatomat megadtam. Profil képem is volt. Kedveseket írtam. Jól is nézek ki. Nem csak velem van ez. Másokkal is ez van sajnos.

2018. jan. 27. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük.Mi ezt honnan tudjuk?

Millió egy oka lehet.

- lehet már nem használják

- ezer éve nem is voltak fent

- nem jöttél be nekik

Ès sorolhatnám :)

2018. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom mert nekik is van miből válogatni, jól felpakolták a lécet, és nem tudod megugrani így vagy úgy. Esetleg már fel se járnak, vagy csak egónövelés miatt csináltak profilt magukról.
2018. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csak ezen, hanem a többi párkeresőn sem. Tiszta egoista csődtömeg, akkora kamu jószág hogy csak na! De van olyan is hogy te tudsz ingyen írni a csaj pedig nem ha nem vip előfizető és akkor szívás.

Viszont egészséges pasiként nekem sikerült valaha összejönnöm egy szegedi nővel "egészséges" párkeresőn, még utaztam is érte 150km-t, vittem virágot ahogy azt illik stb. Nem akartam az új kocsimmal villogni menni) Valamint roppant kedves és udvarias voltam vele. Első látásra szépen kibicegett újszegedről gyalog a vasútállomásra elém (de nem tudtam hogy fél oldalára sánta keze-lába) kicsit meglepett de mondom jól van mert baromira belészerettem amíg neten és telón ismiztünk. Aránylag jól nézett ki, és kissé gyermeteg furi de cukibaba arca is volt. Elmesélte hogy az apja háziorvos miskén, ő pedig tanár de csak elvégezte a magyar/könyvtárit..., semmi gond nincs mondom erre mert én töri szakos tanár vagyok. Természetesen vizsgáztatott is mert nem hitt nekem a drága :-D

Randiztunk a vadasparkban, beszélgettünk és mindvégig annyira felsőbbrendűen és lenézően viszonyult hozzám, sőt amikor másnap távoztam gúnyosan megjegyezte hogy ő nem ilyen egyszerű ruhában jött volna ki elém. Na mondom elmész te a pi..ba. (megjegyzem, vadi új bőrkabát, farmernaci és drága bőr cipő volt rajtam ami összesen többe volt mint egy havi pedagógus keresetem). Erre meglepetten lesütött fejjel végignéztem a csajon és akkor látom hogy a kopott rocshildos hosszú bőrkabátja szakadt zsebéből kilógott a taknyoszsebkendő.

Persze a szánalmasan gyenge 69-est este kikövetelte de azt se érdemelte volna. Szóval ennyit a netes párkereséssel kapcsolatban. Teljesen más világ ez.

2018. jan. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!