Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ennek értelme? Mit aiarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme? Mit aiarhat?

Figyelt kérdés

Tinderen megismertem egy lányt. Nagyon aranyos, kedves, nagyon zárkózott is. Egy ideje sokat beszélünk neten, szinte mindig ír, ha van ideje. Elhívtam randira, de nemet mondott, nem ér rá, tanul és közben dolgozik. Azt mondta h most semmi ideje nincs. Kábé két hét múlva lesz egy vizsgája, ami után több szabadideje lesz, bár mikor randira hívtam ezt nem mondta csak még régebben említette. Most h elhívtam annyit mondott h nem ér rá. Nem ajánlott másii időpontot. Viszont mndig keres. Van értelme folytatnom ezt?


Azt tudom h tényleg elfoglalt, de jó lett volna ha fordít rám pár órát. Vagy legalább azt mondja h most nem jó. Majd két hét múlva!



2018. jan. 27. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak barátkozni/ levelezgetni akar. Többet nem
2018. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy ha van pár perc szabadideje és fellép facere akkor ír.
2018. jan. 27. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félénk/bizonytalan, de lehet, hogy nem akar semmi többet tőled beszélgetésnél. Két hét múlva térj vissza a meghívásra, és ha megint nemet mond, akkor pápá, megmondod neki, hogy keresel mást. Te egyértelműen viselkedtél, ő nem. Ha hajlandó lesz őszintén beszélni (bár ezt kétlem, mert ez az emberek többségének nem megy), akkor oké, ha nem, akkor elzavarod a francba, legyen akármilyen aranyos és kedves. Az ilyen zárkózott (vagy annak tűnő) csajokkal rendszerint semmire sem mész, én sok ilyennel beszélgettem már, türelmes voltam velük, aztán 99%-ban még egy találkozást sem sikerült összehozni. Remélem, neked azért összejön, de ha már eleve így áll a dolgokhoz, és nem tud őszintén viselkedni, vagy annyira életképtelen, hogy nincs tisztában az illemkódexszel, illetve azzal, hogy ha nemet mondok valakinek, és nem akarok tőle semmit, akkor nem is keresem őt, nos, ilyen esetben felejtős az illető.
2018. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!