Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túlsúlyos férfiak és nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúlyos férfiak és nők hogy a fenébe tudnak maguknak párt találni?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy maradjunk a kérdésnél, ne kanyarodjunk el a fogyás témakör felé. Köszönöm.


Nagyon sok tőlem kövérebb nőt látok jóképű férfiakkal együtt lenni, de férfiakat is láttam már csodaszép nővel.


23/N


2018. jan. 29. 14:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
8%

#20 aha, persze. Akkor kérlek magyarázd meg, hogy kaphat egy nő még úgy is hetente 10 levelet társkeresőn, ha képet se rak ki magáról. Kíváncsian várom az érdemi cáfolatot (a kínos magyarázkodás, anyázás, lepontozás nem azok).

Meglehet hogy elvárás az, hogy csinos legyen, viszont nem kell csinosnak lennie hozzá, hogy találjon pasast. A piros kezet pedig visszaadtam.

2018. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Ne vegyük alapul a társkeresőket, arra nem lehet alapozni. Sokszor nem a valós képet adja át az oldal.

Lássuk be, nem a nemektől függ ez az egész, hanem a túlsúlytól. Ugyanúgy lehet hátrányban emiatt egy nő, mint egy férfi, és ugyanúgy lehet előnyben is mindkettő. Itt a túlsúly a probléma általában. Tök mindegy, hogy nő vagy férfi, ha túlsúlyos, van egy kis tokája, uszógumija, már nem tartják vonzónak egyik félt sem az esetek többségében.

2018. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mellesleg lehet, hogy az, aki egy társkeresőn 10 levelet kap naponta akármilyen a profilja, nem biztos, hogy a való életben is ennyi elismerés illeti, nem véletlen, hogy oda jár fel és nem rák ki képet, vag, ilyesmi. Szerintem.

2018. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Mesélhetek, amit akartok, a családomban él egy nő, amely a kérdezőnél egy nagyságrenddel kövérebb, mégis jó, ha egy hetet volt pár nélkül az élete folyamán, pedig több gyereke is van. Egy nő egyszerűen nem tud elégé kövér/ronda lenni ahhoz, hogy ne nyomuljanak rá folyamatosan.


Vagy a legeslegjobb férfiakról beszéltek (náluk valóban nem árt kinézni valahogy), vagy csak egyszerűen sajnáltatjátok magatokat.

2018. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

#21


"kérlek magyarázd meg, hogy kaphat egy nő még úgy is hetente 10 levelet társkeresőn, ha képet se rak ki magáról. Kíváncsian várom az érdemi cáfolatot"


Úgyhogy sokkal több férfi van fent társkeresőn, mint nő. Ezt egy másik kérdésben TE magad állítottad, hogy 4-5 szörös az arány.

Ez a cáfolat, ami a te állításod, remélem legalább ennek nem mondasz csakazértis ellent...

Kiváncsi vagyok az érdemi válaszra.


"Meglehet hogy elvárás az, hogy csinos legyen, viszont nem kell csinosnak lennie hozzá, hogy találjon pasast."


Ez már megint csak elmélet gyártás és a nőkre hárítás. Mert a férfiakra éppúgy igaz.


"A piros kezet pedig visszaadtam."


Igazán büszke lehetsz magadra, szép munka :)

2018. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
16%

Az a 10 levél az egészen pontosan 10-zel több, mint amennyit egy átlag pasas kap. 'Nuff said.


"Ez a cáfolat, ami a te állításod, remélem legalább ennek nem mondasz csakazértis ellent..."


Igen, valóban ezt mondtam, hogy bődületesen több a férfi a társkeresőkön, mint a nő. Viszont ebből nem következik automatische az, hogy az a nő is kap heti 10 levelet, aki képet se tölt fel magáról. A két dolog között egészen pontosan semmi ok-okozati kapcsolat nincs.


"Ez már megint csak elmélet gyártás és a nőkre hárítás. Mert a férfiakra éppúgy igaz."


Megintcsak társkereső. Ott valahogy nem áll meg az állításod, biztos csak az én szemeim rosszak.


"Igazán büszke lehetsz magadra, szép munka :)"


Ha te lepontozol, akkor én is. Sajnálatos módon ez nékem is megy.

2018. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

#26 te tényleg reménytelen vagy. A saját állításod is képes vagy kimagyarázni, csakhogy ellentmondhass :D ennyire negatív emberrel még nem találkoztam.


EGYETLEN EGY olyan hozzászólásod nem volt még ami ne rosszindulatú, lehúzó, másokat minősítő ellenséges megnyilvánulás volt.

Ne másokra vetítsd ki a belőled fakadó problémákat.

Ez csak a te eltorzult világodban a valóság.


Dóbálózhatsz általad kitalált elméletekkel a nők fekszínességéről, a bulikirály menőjenőkről, férfitöbbletről és introváltságról meg, hogy a rendes-kesves-csendes-normális férfiakat észre se veszik a nők. De attól ez még csak a te fejedben létezik.


A valóság ezzel szemben az, hogy az ilyen mértékű negatív, rosszindulatú és ellenséges hozzáállás TASZÍTÓ.

2018. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
8%

#27, nem gondolod, hogy maga a helyzet ennyire negatív? Fel kéne már fogni, hogy senki nem brahiból meg jókedvéből ír ilyesmiket, és nem azért, hogy jóóóóóóóól kikúrjon veled/veletek, muhahahaha, ez csak a ti vágyvezérelt gondolkodásotok.


Rosszindulatból senkinek nem írtam választ. Ha te rosszindulatnak érzed, ott a saját lelkiismereteddel kéne először elszámolnod, nemde? Közszemlére rakok egy inget, és azonnal magadra is veszed? A lóláb igencsak kilóg ottan.

Hogy lehúzó volna a véleményem? Na persze amikor ti pontoztok le, az ugye tökéletesen rendbe van. Kettős mérce pretty much, ye?

Mások minősítése szintén. Az ilyen vitákban rendszeresen ti kezdtek el személyeskedni, köpkölődni, aztán meg vagytok sértődve, ha ugyanezt kapjátok vissza. Amilyen a mosdó...


Nem kell semmiféle elméleteket kitalálnom, kedves #27, ezt mind-mind tapasztaltam. És tudod mi a mókás? Rajtam kívül még rengetegen ugyanezt írták, mindezt úgy, hogy fogalmuk sincs, előtte mit írt a másik. Bíróságon az ilyennek kőkemény bizonyító ereje van, csak úgy mondom.


Mindketten tudjuk, mi a valóság, csak itt valakinek nagyon nem esik jól beismerni, mert az ugye derogál. Van, amit te akarsz hinni, és vannak a tények. A kettőnek pedig semmi köze egymáshoz.

2018. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó!

Kinek mi a tény.

2 éve kb 100 kg voltam. A kutyának nem kellettem. KB levegőnek néztek.

Most 70 kg vagyok. (így sem sovány). Most lenne bőven udvarló. Meg a díszmadarak is hajtanak.

Szóval baromság amit írsz. Én is tapasztalatból írom.

28/N

2018. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek, nem azért írtam ki a kérdést. Bár, a mi világban, ahol egyes férfiaknak már a 60 kilós nő is kövér (ami szerintem nettó baromság és ostobaság), tényleg nehéz párt találni.
2018. jan. 29. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!