Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok hogy jelzik egy pasinak hogy tetszik nekik, meg milyen gyakran van hogy tetszik de nem jeleznek mégsem mert félnek elfoglaltak vagy csak kicsit tetszik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj :D Lehet csak a 12óra munka teszi?de 3x olvastam el a kérdést.. :)


Ez,hogy kicsit tetszik,vagy elfoglaltak?

Ha kicsit tetszik akkor is tetszik ez a lényege..


Amúgy meg szerintem ez sokmindentől függ.Pl ki mennyi idős stb...

2018. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A többségük bizony gyáva.
2018. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Általában minden nő körül van épp elég jelentkező ami már sok is neki.

Ha szerencséd van könnyen észrevehetően zavarba jön a közeledben,mondjuk ha az elbűvölő kisugárzású mosolyoddal köszönsz neki.

2018. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tehát mondjuk átlagnál kicsivel hosszabb szemkontaktussal néz egy csaj aki mellett elmegyek, nem húzza fel a szemöldökét, nem mosolyog, nem csillan fel a szeme, nem kapja el a tekintetét, hanem érzelemmentes arccal néz, akkor tetszem neki?


Meg akkor van hogy valaki egy csomó csajnak tetszik csak nem mernek nála szemezéssel próbálkozni?

2018. jan. 29. 23:14
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Kizárólag akkor nyomulnak, ha valami elképesztően jóképű, tehetős a pasas, 9/10-es, vagy 10/10-es. Furcsa módon ilyenkor minden nőből eltűnik a szégyenlősség, a tartózkodás, a női tartás,. Le sem tojják, hogy bohócot csinálnak magukból, de bepróbálkoznak, hátha összejön valami a csúcskategóriás taggal. Hányok tőlük!
2018. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
A csajok küldik a jeleket, csak sokszor nem az veszi akinek szánják. A férjemmel is így volt anno, egyszerűen nem vette, pedig már komolyan mondom, a következő lépés az lett volna, hogy lehúzom a bugyim és ráülök. Hagytam is a fenébe, évekkel később véletlen találtunk egymásra, megkérdeztem emlékszik e rám. Azt mondta igen meg nézegetett, de olyan beképzeltnek tűntem, nem is gondolta, hogy tetszik nekem. Ne fossatok már a nőktől, légyszi!
2018. jan. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Jeleznek a nők, de sokszor 2értelműen, ami összezavar, elbizonytalanít.


#6 milyen jeleket küldtél, ami alapján beképzeltnek tartott?


Tetszik egy kolléganőm, szemezek vele, mosolygok rá, mert félénk vagyok és reméltem leesik neki. Azt hiszem le is vette, mert egy ideig ha egymás mellett mentünk el, akkor megérintett.

Ettől kezdtem felbátorodni, hogy lehetséges, hogy lenne esélyem talán, ha szerencsém van.

Szóval ráírtam chat-en 3szor valamilyen semleges témával, hogy hátha segít valahogy tovább vinni.

Hát nem. A világért se kérdezte meg, hogy elmenjünk-e inni egy kávét vagy ilyesmi, ami biztos jel lenne.

Ez elbizonytalanított.

2018. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

#7

Azt ne is várd,hogy a nő fog téged randira hívni :) Neked kellett volna!

2018. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ha én nem vagyok 9,10/10-es pasi akkor inkább ne is kezdeményezzek mert engem úgysem tudna úgy szeretni egy csaj mint a fentebb említett tökéletes tagokat akiknél maguk a nők próbálkoznak be?
2018. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor az csak a tévében van hogy úgy jeleznek a csajok hogy sikítanak, meg tömegben futnak a celeb után aki elfut, vagy csoportban mennek utána? Akkor a 9-es meg mondjuk egy drága autós fuxos csávó, vagy egy közepes celeb, vagy nagyon szépfiú akihez odamennek időnként tüzet kérni, és a 8-asok a sima szépfiúk meg a helyi népszerűbb fiúk akikkel vagy szemeznek ha bátrak, vagy nem?
2018. jan. 30. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!