Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy élőben (tehát hús-vér emberek) nagyon sok férfi szimpatikus nekem, társkeresőn pl tinder viszont kb senki sem tetszik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel én is így vagyok. Így nagyvonalúan kezelem őket a társkeresőn is, inkább azt nézem, mit írnak magukról, mennyire egyezik az érdeklődésünk. Az a tapasztalatom, hogy akivel megvan a közös hang, hasonlóság, azt általában okénak találom a találkozásnál is. Nem fotogének:-)
2018. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Kisugárzás és a metakommunikáció hiánya miatt. Az üzenetek nagy részét nem a szavak, hanem a hang, testbeszéd, arckifejezések, tekintet, mozgás, stb hordozza.

Képeken ez mind elveszik.

2018. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele. Csak egy kep alapjan nagyon keves ember tetszik. Eloben meg sokkal tobb.
2018. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak többsége nem tölti az élete jelentős részét fényképezkedéssel. :)
2018. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy ősi indián mondás szerint azért nem jó fényképezni az embert, mert azon nincs rajta a lelke, "ellopják" azt a fénykép által.
2018. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint egy prezentáció. Külön meg kell tanulnia az embernek előadni (magát) és külön kell a tartalom a remekmű mögé, szép logikai ívvel. Sokan tényleg nem értenek ahhoz, hogy hogyan nézzenek ki előnyösen a képeken, vagy hogyan adjanak megukból ízelítőt egy ilyen felületen, hiába remek, jóképű emberek. Pont, ahogy egy lámpalázas is tűnhet nagyon hiteltelennek és butának, holott akkor nagyon is szépen tud beszélni az adott témáról, ha lejön a színpadról és pár emberrel beszélget róla egy jó bor társaságában.


Egyszerűen nem sok embernek van ehhez érzéke és nincs ezzel semmi baj. :) A többség nem ilyen elvont terephez szokott, hanem élőben, emberek közötti működésmódhoz. Naná, hogy otthonosabb neki az és jobban is fest ott. :) Nem lehet mindenki ilyen "netceleb", akik lehet, hogy ugyanolyan, vagy mégszarabb társaság, csak jól forgatják a kamerát, a szavakat vagy bármilyen publikált tartalmat. Nem mindenki termett színpadra.:)


Egyébként nagyon fura, hogy sok Tinder randin nagyot koppantam, annyira rossz volt az illető személyesen. Csak ügyesen tudott szerepelni... Ellenben a volt párom olyan volt, hogy szerintem ha Tinderen találkozunk, vagy Fb-n rám ír, reflexből írom neki, hogy bocsdenem. Ellenben élőben... De volt már olyan Tinderen is, hogy ilyen "áh, úgy is ráérek ma délután, találkozzunk akkor vele, de annyira nem jön be, nem is értem, miért húztam jobbra"... És élőben meg haza nem akartam menni randiról konkrétan. :D


Nem jó ez a netes ismerkedés, túl sok fölösleges kört jelent... Ismerkedjetek személyesen, mozduljatok ki és bízzátok a hangulatra a dolgokat.:))

2018. jan. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert nő vagy.
2018. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az (ősi) indiánok jó sok fényképezőgépet elszaggattak.. :D


vitték a nikonyokat...

2018. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nőknél ez abszolút nem vizuális úton működik. Erre pontosan jó példa egy férfi fotója a társkeresőn.

Férfiak viszont sokkal vizuálisabbak (pl. a nők ezt kihasználva kihívóak és festik magukat) és egy fotó is olyan számukra mint egy röntgenfilm, belelátnak a ruha alá is, persze csak képzeletben amitől beindulnak a hormonok.

És előttem szólók jól írták, személyes kontakt kell ha valaki párkeresőn keresgél. De ez fordítva is igaz.

2018. febr. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Éppen azért, mert a nőknél sokkal inkább vizuális alapon működik. Ha nem tetszik nekik külsőre a férfi, akkor már húzzák is balra, semmi esélyt nem adnak neki. Élőben is így van, csak ott egy fokkal kevésbé válogatósak.
2018. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!