Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tartom magamat jóképűne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tartom magamat jóképűnek akkor semmi esélyem Sincsen?

Figyelt kérdés
Amikor elküldtem a fényképemet sohasem kaptam negatív visszajelzést. Tisztában vagyok vele, hogy a lányok más szemszögből látnak engem mint én saját magamat. Viszont hibába a dicsérő szavak egyszerűen nem tudom elfogadni. Nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is problémák vannak.

2018. jan. 30. 08:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Fogd fel úgy hogy kit érdekel, ha másoknak megfelelsz?
2018. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Te is latod, hogy fejben van a gond, nem tudod elhinni magadról a jót. Szerintem ha teheted, keress egy jó pszichológust. Nekem segített :)
2018. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos egyáltalán nem tudom elhinni és elfogadni.
2018. jan. 30. 09:09
 4/20 anonim ***** válasza:
pszichológus
2018. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Balázs, könyörgöm menj már el Nyíregyházára a pszichológushoz. SZTK, kérsz tájékoztatást a dokesztól mik az inyenes lehetőségeid!

Meddig fogod még ezt itt csinálni?

2018. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ingyenes
2018. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5/6: Fogalmam sincsen meddig lehet még ezt csinálni..
2018. jan. 30. 09:49
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy te jóképűnek tartod magad, hanem hogy más mit lát meg benned!


Egy nyivákoló kisfiút aki magába zuhant vagy valakit aki tudja mit akar az élettől és dől belőle az energia és jó a közelében lenni?


Keress és csinálj más dolgokat amik boldoggá tesznek.


(Vincent Cassel tipikusan egy ronda francia fazon, de szerinted érdekli? Sikeres színész megfűzte Monica Belluccit...ő se az adoniszkülsejével hódított...)


Ez egy tipikusan n-edik testvér probléma. A legnagyobb a legerősegg, a második a leggyorsabb...hmm...én kénytelen leszek okosabb lenni mindnyájuknál.... És nem a fizikai erommel (jokepusegemmel) vagy sebessegemmel hoditani hanem...

2018. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Belőlem szerintem csak a negatív gondolkodás árad.
2018. jan. 30. 09:56
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is, Balázs.

Menj el pszichológushoz, neked lehet, hogy antidepresszáns kellene, és sokkal jobb lenne minden.

2018. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!