Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők mennyire nézik a külsőt?...

A nők mennyire nézik a külsőt? Mert én nem érzem magamat nagyon jóképűnek. De ha azt látja;hogy törődöm vele;megnevettetem;akkor van esélyem?

Figyelt kérdés

#Külső;belső
2014. ápr. 7. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
persze :)
2014. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Tapasztalatból írom, meg ismijeim tapasztalatai alapján, hogy CSAK a külsőségek és a pénz számít, no meg az, hogy menő ruhákat hordj, menő cuccokkal...
2014. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De rendes lányról van szó.Ő nem olyan :)
2014. ápr. 7. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Persze, ő nem olyan. :DDD
2014. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kedves veled a lány, kérdező, az jelentheti azt is sajnos, hogy csak haverként tekint rád! Tapasztalat...
2014. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:
Aki csak a külsőt nézi, azt alapból hajtsd el a levesbe. Olyan csajok csinálják ezt, akik fel akarnak vágni azzal, hogy jóképű vagy menő a pasijuk, emellett meg lehet, hogy a kapcsolat tré és nem is szeretik a pasit. Egy igazi nő a belső értékekre is ad. Tudod, hiába szép az alma, ha belül rohadt...
2014. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hát... nem mondom neked, hogy a külső nem szempont...

de nekem most tetszik egy srác, aki annyira nem helyes, nem azt mondom, hogy csúnya, csak amikor megláttam, nem az volt az első gondolatom, hogy "milyen helyes ez a srác!" Olyan átlagos:) Mondjuk nagyon szép szeme van. (ez a gyengém:D)

Szóval azt akarom mondani, hogy eleinte nem igazán érdekelt, de már sokat nevettünk együtt, viccelődtünk és nagyon cukinak tartom a őt:) Ha kész lennék egy kapcsolatra és ő is benne lenne, biztos megpróbálnám:)

2014. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok álszent ezért leírom. Fontos a külső. Az hogy akit választok, nekem tetsszen. AZ én ízlésemnek megfelelő legyen. Itt nem kigyúrt szőke hercegre kell gondolni gyantázott felsőtesttel... az ilyen pasik taszítanak...ráadásul nekem a szőkék kicsit sem jönnek be...semmilyen formában.


Nálam a sötét rövid haj, barna szem, izmos, de nem agyongyúrt pasi bejövős, aki magas : minimum 185 centi, vagy az felett van... aranyos mosolya, helyes arca van. Illetve a kockás hasat nagyon nem szeretem... nekem jobban bejön ha van egy kis pocak:) az sem zavar ha pl a pasinak van súlyfeleslege... jártam régebben pl 120 kilós pasival is. A férjem is volt egy ideig 100kg felett. Bár ő azóta már visszafogyott.


Minden nő másmilyen, és mindenkinek más jön be...pl én a férjemmel se jöttem volna össze, ha ugyan külsőre tetszett volna, viszont bunkó, beképzelt, vagy buta lett volna....


Szóval a külső számít, de a belső dönti el, hogy az adott férfival kialakítok e kapcsolatot vagy sem.


De ez nőtől függ. Lehet hogy akivel összejössz, a külsőségek jobban érdeklik, és akkor is kelleni fogsz neki ha mondjuk keményebben bánsz vele mert közben villoghat veled a barátnői előtt például.

2014. ápr. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon fiam,és ha biztonságot tudsz nekik nyútani ezt még jobban.
2014. dec. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!