Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak Iphone X telefonja van és drága táskája, akkor a pasitól is elvárja a drága holmikat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha elvárja, akkor az nem szeretet.
2018. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, mert megszokta,h megkapja a szuleitol.

De, ha dolgozik, es maganak vette a keresetebol, akkor tartsa maganak a szintet,ahogy akarja.

Ha ferfi lennek lrszrnam, ha elvarna..akkor szepen keresne olyat,akit lehuzogathat.

2018. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy vajon elvárja e, hogy a férfinak is drága cuccai legyenek. Dolgozó lányról van amúgy szó.
2018. jan. 30. 22:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem, de lehet hogy igen. Ha elvárja akkor viszont neked sem érdemes foglalkoznod vele, mert nem egymást kerestétek, ennyi.
2018. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez a lánytól függ. lehet, csak a telefon és a táska fontos neki.


Én nő létemre műszaki cikk "függő" vagyok, párom nem, és abszolút nem zavar, hogy 2-3 éves alsó kategóriás telefonja van, mert őt ez nem érdekli.

2018. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnek a ruhak, nem a legdragabbak, hanem ugy alapbol a divat..a telok nem.

A ferjemet abszolut nem erdekli egyik sem. De nem is ezek miatt jottunk ossze. A kisugarzasa, szemelyisege fogott meg. A ruhakat en veszem neki :d

2018. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Személyenként változó
2018. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sosem vártam el, sőt észre sem vettem hogy drága telóm van meg márkás cuccaim. Ez volt a megszokott otthon. Össze is álltam egy villanyszerelővel. Őt sem érdekelte, kultúrált önbizalommal teli ember tojik az ilyesmire.
2018. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Dehogyis!

Nekem ugyan nem iphone-om van, de képes voltam venni egy fél kocsi árának megfelelő laptopot és elegem volt a kínai szar cipőkből, táskákból, ezért most abból is egy időállóbb van, amit nagyon megvigyázok. Mert nekem jelenleg ez a fétisem meg az igényem és ezt az igényt össze is tudtam magamnak spórolni.


Nem igazán nézem, hogy a fiúnak mije van és mije nincs. Ha nem szarrágóskodik egy 500 forintos italon, onnantól nekem nyerő. Sőt, talán pozitívabb, ha droidos mobilja van, vagy valami olyan, amit nem divatból, hanem hozzáértésből választott. Akinek tudod, mondanak valamit az ilyen varázslatos fogalmak, mint a specifikáció.

2018. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért olyan ritkán van, hogy a csaj úgy néz ki, mint aki most lépett ki a Cosmo-ból, a pasija meg farmer-sportcipő-kapucnis pulcsi.
2018. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!