Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jönnek rá a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jönnek rá a nők, hogy akikhez vonzódnak szexuálisan, azoktól komoly kapcsolatot sosem remélhetnek?

Figyelt kérdés
Miért fontosabb a hatalmas orgazmus, jóképű külső még mindig mint a komoly kapcsolat, érzelmek?
2018. jan. 31. 19:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Mikor fogod fel, hogy ez nem így van?
2018. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Attól, hogy te nem akarod belátni, így van.
2018. jan. 31. 19:10
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
És akkor mi van, ha én (és még sokan) a kettőt együtt kapjuk meg? A szexualitás fontos része a komoly kapcsolatnak is. És érzelmekkel vegyítve a legjobb a szeretkezés.
2018. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Plusz, a férfiak lennének a legjobban kiakadva, ha a szex nem orgazmussal záródna számukra... A nők egy része meg nem él át orgazmust a párjával, mégis vele marad, jó a kapcsolatuk, szeretik egymást. A legtöbb férfi néhány próbálkozás után lelépne, ha nem lenne orgazmusa.
2018. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az érzelmek egyoldalúak, a srác használ titeket. Ez nem zavar?
2018. jan. 31. 19:12
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
De így van. Csak mert te ronda vagy, nem vagy ideális partner, nem vagy automatikusan párkapcsolat guru.
2018. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%
Wtf :D Szóval aki szexuálisan vonzó, jóképű férfi, az csak egy megbízhatatlan pinabubus lehet? Köszi a tippet, szólok a barátomnak, meg a volt barátaimnak is, hogy ők valójában nem lehetnek komoly, normális emberek, mert egy irigy gyakoris suttyó ezt mondta... Na menj aludni, drága. :D
2018. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Az nem zavar, hogy ezt csak bemeséled magadnak? Biztos jobb ilyen hazugságokkal tömni a saját fejed, remélem jobban alszol ettől legalább.
2018. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"Szóval aki szexuálisan vonzó, jóképű férfi, az csak egy megbízhatatlan pinabubus lehet?"


Lényegében igen, és jól is teszi. Akárkit megkaphat, odadobjátok neki magatokat. Mit tudnátok neki felmutatni, amikor szinte minden nőt megkaphat?

2018. jan. 31. 19:15
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a férjem valójában csak átver, és igaziból azért vett el, mert... Szóval valami másért vett el, nem komoly kapcsolat szándékával. Értem. Köszönöm, hogy ezt megtudhattam tőled.


Én eddig csak olyannal voltam párkapcsolatban, akihez kifejezetten vonzódtam szexuálisan (a férjemmel is eleinte csak dugni jártunk össze), és köszönöm az aggodalmat, az orgazmusaim is rendben vannak. Közben meg őszinte szerelmet érzek/éreztem mindig is az aktuális párom iránt, ami ideig-óráig nyilvánvalóan kölcsönös is volt.


Bárki, akit ismerek női ismerősöm, hasonlóan van ezzel, egy-két kivétellel. Nem tudom, a kijelentésed mire alapozod.


25/N

2018. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!