Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor találkozásnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor találkozásnál egy kigyúrt csávó bmw vel jön, és olyan a kisugárzása hogy benedvesedik tőle aki ránéz, az ilyen komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Meg volt beszélve egy hely elé a találkozó és ott voltam, ő kocsival jött, már az autó is vagány volt, mindegy hogy milyen, szépen nézett ki, de mikor a pasi kiszállt belőle élőben, hát ott minden megvolt.Ezt tudta is a pasi, mert mikor ránéztem szerintem látta rajtam.Aki ilyen szinten magabiztos az komoly kapcsolatot keres, vagy nem?

2018. jan. 11. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
kamu kérdés.
2018. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
LOL
2018. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem tök mindegy, mit írunk, úgyis összejössz vele. A BMW-s, jóképű, magabiztos pasikat a nők szinte sosem utasítják vissza. Mindenki látja, milyen nők ülnek mellettük az anyósülésen.
2018. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván komolyat. De nem olyannal, aki a kocsija miatt nedvesedik be... Viszont amíg nem talál normális, értékes nőt addig akár eljátszadozhat a pénzre nedvesedő kislányokkal is.
2018. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kereshet komolyat is miért ne.

Kérdés megfelelsz-e neki erre,válogatos egy ilyen férfi azt jobb ha tudod.

2018. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egymást megérdemlitek kategória :)
2018. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés. Ha nő is írta (bár ezt is kétlem), akkor is olyan mint valami gengszerrap klip.
2018. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ő kigyúrt BMW-s "menőgyerek" (hitelre vett béjemvével, természetesen) te meg agyatlan hülye liba.


Megérdemlitek egymást :D

2018. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi ez a szag utolsó?


Hmmm várjál sztereotípia?


Tehát aki kigyúrt és BMW-je mind hitelre vette és h.lye.

Nem általánosítás,dehogy.

Pont erről beszélek nem jó dolog irigykedni.


Menjél te is edzeni,legyen jó szakmád és tudsz venni BMW-t.


Akkor sasold meg őt:

https://www.youtube.com/watch?v=Gb0XoqRu_Zc


Nagyon hülye és tele van hitellel,ugye?


Konkrétan több vállakozása van éttermei,dohányboltja,több konditerem tulajdonosa,jah és gyönyörű kedves szexi OKOS barátnője.

2018. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!