Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborognak azon a férfiak, ha egy nő válogat?

Figyelt kérdés

Semmi közük hozzá, miért választ valaki párt, nem?


Ha magához képest reálisak az elvárásai, akkor teljesen jogos.


Ha meg nem, akkor vagy lesz rá jelentkező, vagy nem. Az is az ő felelősségük, ha a válogatósságuk miatt inkább egyedül maradnak, minthogy lejjebb adják. Ha meg találnak nekik megfelelőt, akkor meg megérte.


Az meg, hogy az illetővel hogy végződik a kapcsolat, úgysem az elvárásokon fog múlni.


Nektek miért fáj az, ha egy nő elvár valamit és vagy az lesz, vagy semmi? Az ő élete. Semmi közötök hozzá. Ennyiből ti is bármit elvárhatnátok, a ti dolgotok, hogy egyedül maradtok, vagy kivártok valameddig és végül mégis találtok megfelelőt.


Mindenki maga dönti el, hogy kit akar maga mellé. Párként vagy barátként. Nem?


2018. febr. 1. 12:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki válogat, és mindenkinek joga van hozzá, természetesen. De felháborodni is.
2018. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
20%

Ez pont egy olyan kérdés amiről hárömkötetes regényt lehetne írni, a nők akkor sem értenék meg.

Egyrészt, meg lehet ezt ilyen egyszerűen magyarázni, hogy senkinek semmi köze hozzá, az ő élete és van is benne valami. Másrészről, viszont nem ilyen egyszerű a dolog.

Ahogy az első írta, ha mindenki azt csinál amit akkor mindenki úgy háborog és küld el a francba ahogy akar.

2018. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
24%
Ti szoktatok inkább háborogni, mikor egy férfi is merészel elvárásokat támasztani felétek. Mondjuk olyan teljesíthetetlen dolgokat, mint hogy ne legyetek kövérek, vagy hogy tudjatok főzni.
2018. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom, számomra vonzó, ha a férfi is vár el dolgokat. Főleg, ha a dolgok nem csak külsőre, hanem teljesítményre és emberi tulajdonságokra is vonatkoznak... Nekem ez kifejezetten szexi. De persze nem ismerek minden nőt.
2018. febr. 1. 12:25
 5/44 anonim ***** válasza:
74%
Ilyem max azok háborodnak fel, akik semmilyen elvárásnak nem felelnek meg. Magyarul az ilyen selejtek, akik rondák/kövérek/lusták/tanulatlanok/csórók/buták, de elvárnák, hogy egy csinos, okos nő beérje velük.
2018. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
91%
Azért háborognak, mert ők így kiesnek.
2018. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
73%
Inkább azon szoktam keseregni (nem felháborodni), hogy sok nő miért nem akar egyáltalán párkapcsolatot. Mert a nagy válogatás mögött nyilván az áll, hogy a nő igazából nem is akar senkit. Keseregni pedig azárt szoktam, mert én viszont szeretnék kapcsolatot, de nincs kivel. És nem, nem hullott ki az összes fogam, nem, nem vagyok koldus, nem, nem vagyok tanulatlan, és nem, nem csak a modell alkatúak felelnének meg.
2018. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%
Azért háborognak rajta, mert nem tudnak dugni, ha a nők válogatnak és nem érik be Velük.
2018. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
28%
Itt a legnagyobb baj az, hogy már olyan szinten válogattok, hogy ilyen tézisek kelnek életre, mint a 80-20-as szabály - vagyis hogy a nők 80%-a a férfiak csupán 20%-át tartja partiképesnek. A túlzott válogatással van baj, ami már túlmegy egy határon - és kis hazánkban ezt bizony észre lehet venni a nőkön.
2018. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
22%

És a válaszokból azonnal meglátszik, hogy melyiket írta nő és melyiket nem. :)

Ahogy mondtam, halvány lila gőzötök nincs arról, hogy pontosan miről van szó. Csak megy a férfigyalázás és lepontozgatás mint EGYETLEN érvetek.

2018. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!