Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a mai nők ennyire leadják az igényeiket?

Figyelt kérdés
Most volt osztály találkozó. 28 évesek vAgyunk. És bizony a legcsinosabb, vonzó nők mellett, igénytelen elhízott ronda csóró pasi volt. Csak ámultam bámultam.....
2018. febr. 2. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

NE általánosíts!


A szépség szubjektív, van akinek ez, van akinek meg az tetszik.


Csak azok adják lejjebb, akiknek önértékeli hibájuk van, nem tisztelik és nem szeretik saját magukat.


Én undorodom a kövér pasiktól, párkapcsolati szinten.


Számomra nagyon sokat jelent az egészség és a mozgás.

2018. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
28 évesen egy nő már kifutó széria, ezért "akciós" termék. Abban a korban vannak, hogy már sietős nekik a családalapítás, meg már ráncosodnak is, így a jó pasik már inkább elkerülik őket és 20 éves pipikre hajtanak.
2018. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért viszi valaki a párját osztálytalálkozóra?
2018. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert a gyk-s férfiak azt mondták, hogy ha nem csak a belsőt nézik, akkor felszínes r--ancok, és hallgattak rájuk.
2018. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Eddig az volt a kínotok, hogy el van szállva minden nő. Hoppácska, akkor ez mégis micsoda?
2018. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

#3

Miért ne vinné? Anyukám osztálytalálkozójára mindig jár az egész család - az osztályból mindenki viszi a párját, gyerekeit.

Mellesleg honnan tudod, hogy ott volt a párjuk? Lehet, hogy csak fotót mutattak, ezt nem tudhatjuk.


Eddig amúgy nem az volt a szöveg, hogy a nők elvárásai az egekben vannak? Most akkor mi van?

2018. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
Hogy is van a slager? Money money money... volt fodraszom csinos jo dumas no de negyvenhez kozeli, gyerek nelkul elvalt. Uj palija sot szerintem mar ferje egy 140 kilos kover, kopaszodo, izzadt ember. Akinek mellesleg csomo penze van. Erthetetlen hogy tud egy ilyen kinezetu ember vonzani egy csinos not.
2018. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom ez neked miért fáj? Talán még az ő pasijaik szintjét sem ütöd meg.

Amúgy meg szeretik egymást. Minden külsőséggel együtt.

2018. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Na döntsétek már el! Eddig arról volt szó, hogy a nők semmibe veszik, sőt lenézik a férfiakat, kivéve a BMW-s alfahímeket. Akkor most mi van?
2018. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

2-es remelem troll. :/


Ezen az oldalon nagyon buták az emberek.

2018. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!