Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a 22-24 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 22-24 év feletti lányok egyre jobban leadják a saját igényeiket?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én mozgok rossz körökben, de bárhol megnézed a középiskolás lányokat, többségében azért megvan a szép arc, jó haj, kis csinosak, divatosak, formás alak, mosoly...szóval megnyerő a külsejük.

Aztán észrevettem, hogy úgy 20 éves kor körül mintha szűkülne ez a kör, de 24 felett meg tényleg szinte vadászni kell azokat a lányokat, akik megőrizték ezt az igényszintet a külsejükkel kapcsolatban és aztán a még nagyobb arculcsapás, hogy amikor beszélgetsz velük, akkor finoman szólva sem követi a külsejüket az intellektuális fejlettségük.


Előre szólok, hogy a férfiakat nem nézem, de szívesen venném a nők véleményét (olyanokét, akik tényleg sok sráccal ismerkedtek meg és sok társaságból ismerkedtek) arról, hogy a férfiak hány éves koruk körül kezdik leadni a megjelenésüket?



2016. okt. 1. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak közül valaki eleve nem is ad soha a megjelenésére (nőknél ez kevésbé jellemző), majd a legtöbben azután kezdik elengedni magukat, hogy stabil kapcsolatban nyeregben érzik magukat.


Egyébként a nők meg egy idő után rájönnek, hogy hiába adnak magukra, ezzel maximum annyit érnek el, hogy a férfiak azzal az indokkal nem kezdeményeznek náluk, hogy "túl jó nők", meg megközelíthetetlenek, stb. A másik része a dolognak pedig, hogy egy tizenéves csitrit, akinek a legnagyobb feladata, hogy felkészüljön az érettségire, nem nagyon kéne dolgozó, háztartást vezető, stb. nőkkel. "Kicsit" eltérő az életstílusuk.

2016. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Én ezt nem tapasztaltam, hogy bárki az ismeretségi körömből leadta volna a megjelenését. Sőt a gimis évekhez képest, később jobban sportoltak és jobban odafigyeltek hogy mit esznek. Hogy ki milyen intelligens arról annyit, hogy mindenkinek megvan a társasága, baráti köre, és nekem nincs ott bunkó ismerősöm, mindenki normális, kedves, figyel a másikra, segitőkész, elvégre ezért a közelebbi és távolabbi barátaim. Persze vannak bunkó emberek, de azokkal meg nem kommunikálok, nem azért mert lenézném őket, de közelebbről nem ismerem őket, nem vagyok velük kontaktusba.
2016. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, szerintem a 22-24 éves lányok között több a csinos, a tinédzserek inkább lotyósak. Két tonna vakolat, vasalt haj, feszülős cuccok... Jó, ez a társaságtól is függ, de nekem a tinédzserek valahogy nem az igaziak, fiatal húszasok között helyesebbek vannak.
2016. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, ahogy az utolsó hozzászóló.

Én 23 vagyok, de szerintem jobban legalább annyira odafigyelek a külsőmre, mint ezelőtt. Annyi, hogy már nem vasalom a hajam, de nekem már így jobban is tetszik.


Úgy gondolom, hogy a stabil párkapcsolat tudja ezt leginkább elérni...hogy leadja az igényeket az ember (férfi, nő egyaránt). Sajnos ez nem jó.

2016. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ilyen korban kezdenek rájönni, hogy lehetnek elvárásaik, csak nem biztos, hogy teljesülni is fognak...

Úgyhogy vagy lejjebb rakják a lécet, vagy kezdhetik gyűjteni a macskákat.

2016. okt. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!