Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 éve egyedül vagyok és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve egyedül vagyok és már nem tudok ismerkedni. Mit tehetnék? Mindez fejben dől el?

Figyelt kérdés
Nehéz kérdés. Terhesen elhagyott a gyerekem edesapja. Tipikusan az a lelki bantalmazo tipus. Több mint 2 év telt el azóta, folyamatosan jelen van az eletunkben a gyerek altal. Mindezidáig 2 férfi került az eletembe. Ennyit engedtem közel magamhoz. De nem tudok ennyi év egyedül lét után elviselni bárkit is magam körül, mèg ha szimpatikus is, örülök is hogy jön, de idegesít egy ido után a jelenléte. Ezt meg is érezték, akaratlanul kimutattam, és el is veszítettem mindkettőt (fel év van a 2 közt) Mégis minden vágyam kapcsolatban lenni, és szeretve lenni. Ismerkedni sem merek. Lehet hogy nem állok készen ra még mindig? Tanácsok?Annyit hozzátennék hogy a gyerekem apja egy másik no miatt hagyott el, de engem meg képtelen "elengedni"..:
2018. febr. 2. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet valahogy meg kellene szakítanod a kapcsolatot a gyereked apjával. Hogy kitudj tisztulni jobban.
2018. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudná már megszakítani, ha láthatása van (gondolom) annak a fhasznak? Nem, mintha megérdemelné.
2018. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még nem tudtad lezárni teljesen azt, hogy így elhagytak.

Én kb. egy éve váltam el. 38F

Hány éves vagy?

2018. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
lehet, hogy mégsem kellett volna gyereket szülni egy tipikus lelki bántalmazó típusú embernek?
2018. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, igazából semmi bajom a normális anyukákkal ....sőt van amelyik hölgy attól lesz szexi, hogy odaadó anyuka. De!!! Egy másik pasival versengeni balhézni 1-2hetente....Kell a francnak
2018. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok.....ès ha még a párom is ilyen semmilyen velem
2018. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
28 vagyok. 4-es: mikor vállaltuk a babát, nem volt ilyen. A fordulat a személyiségében az új kapcsolatakor lett. Pontosabban ez egy folyamat volt. Most majd megorul hogy visszakapjon minket, gondolom mert helyrejottem már ami a kulsomet illeti...
2018. febr. 3. 09:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi lenne ha kommunikálnátok? Ne mondj érzelmes dolgokat, eszedbe ne jusson még elmondani hogy szereted és teljesen ki vagy akadva. Próbál leülni vele, mond el a hibákat, és a legfontosabb - kérdezd meg ő mit akar. Játszadozni még éveken át ezzel a helyzettel vagy felnőtt módjára megbeszélitek?!
2018. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!