Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! A helyemben egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A helyemben egyedül elmennétek ismerkedni ha haverok nem érnének rá?

Figyelt kérdés

Haverok állandóan otthon punnyadnak,nem jönnek sehová,max január végén jönnének el bulizni,de az nagyon messze van.

Konditerembe is járok,de ott mindenki a maga világában van.

Nem egy netes társkeresőt is kipróbáltam,viszont semmi sikerem nem volt.

Gondolkoztam hogy egyedül elmennék,hátha sikerül megismerkednem valamilyen csajjal.

Nagyon unom,hogy itt vagyok a 4 fal közt.

Jártam nyelvtanfolyamra is hátha sikerül ott megismerkednem valamilyen csajjal,de csak jobbára házas 35,40 feletti emberek voltak.

Egyetemista csoporttársaim többsége más városban lakik,ezért pénteken már mennek is haza.

Ne foglalkozzak,hogy ki mit mondd csak menjek el és érezzem jól magam?



2017. nov. 18. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
JUST.DO.IT. :)
2017. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen agyalok, hogy egyedül kéne kimozdulni. Csak nem tudom merre.
2017. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyere velem, nekem meg minden barátnőm asszony már, és elvan a világában a párjával, edzeni csak egyedül tudok, egyetemen meg itt is mindenki megy haza már csütörtökön, meg végzős évfolyam vagyunk, és alig van 2-3 óránk együtt... Inni meg nem fogok egyedül. Anno egyik srác haverommal terveztem, hogy elmegyünk valahova (mikor még a közelben lakott), és elkezdünk ismerkedni random emberekkel a buli kedvéért, minden szarral leszólítva őket. Elvégre is részegen ez bocsánatos bűn és nem annyira égő, meg amúgy sincs tétje. :D Én ezt továbbra is adnám, csak senki sem ennyire elvetemült.

21N

2017. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy? Melyik egyetemre jársz? Csoporttársak között biztos akad néhány csinos szingli lány.

Egyébként pont ugyanabba a helyzetben vagyok, mint te, csak épp féléve fejeztem be az egyetemet, így nekem ez is kiesik. Pont arra gondoltam, hogy ha nincs más, egyedül elmegyek ismerkedni a morrisons'sba vagy az ötkertbe aztán lesz ami lesz, ha gondolod mehetünk együtt is hátha úgy magabiztosabban, nagyobb eséllyel indulunk.

2017. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Miskolci vagyok szóval messze vagyok Bp-től.

A lány csoporttársaim többségének van pasija,szóval ez is tárgytalan.

2017. nov. 18. 17:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3.as válaszadó. te melyik városban laksz?
2017. nov. 18. 17:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Budapest, sajnos... :/
2017. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak egyetemistaként lehet jelentkezni? (Én is jártam egyetemre am, csak nem végeztem el) :D
2017. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Menj el. Én is ezt teszem pár hete. :).

Ha ez motivál 30 évesen is a négy fal között leszel egyedül nő nélkül ha nem kezded el még na. Ne várd, hogy egy körülmény jobb legyen, hanem kezd el most.

Én úgy érzem kicsit későn kezdtem el.... vagyis, hogy tul sok időt pazaroltam az életemből a négy falra... sokkal jobb lett volna egy csajhoz simulva tölteni tánc közben egy klubban. (Persze ha egyetemen vagy akkor ne menjen a tanulás rovására... de hiába tanulod agyon magad... ha a négy fal között utána).

2017. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem csak egyetemista jöhet,igazából aki Miskolc közelében lakik azzal szívesen találkozok. :)
2017. nov. 18. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!