Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért nem fogják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem fogják fel, hogy a nőt mennyire megbánt azzal, amit mond? Hogy mondhat olyat a nője előtt, hogy egy másik milyen szép? Picit hosszú de fonto$ lenne) :

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolatunk egy két apró dolgot leszámitva. Mindketten együtt tervezünk élni, családot alapitani.

Lehet velem van a baj, de nagyon csendes természetü, érzékeny lány vagyok. Ő a legfontosabb számomra, senki másra nem tudok ránézni, hüséges vagyok és teljes szivemből szeretem őt és nagyon a szivemre tudom venni ami vele történik, amit mond nekem. Mindent szeretek vele csinálni, bulizni, táncolni, kiruccanni, persze igyekszem nem rátelepedni, de igy is a munkája miatt csak hétvégente látom.

Azt akarom, hogy ő is ugyanigy szeressen, és ezt legtöbbször érzem is, olyan csodás minden. Sajnálattal látom,hogy mostanában mennyire megváltozott egy kapcsolat értéke, semmibe veszik és össze-vissza csalják egymást, és ezt nagyon elitélem. Tudom,hogy a férfi természet alapból olyan ,hogy ha meglátnak egy jó nőt rögtön megd-ják képzeletben, persze tudom,hogy a nők se különbek, mégis nagyon szeretnék egy tiszta kapcsolatban élni, ahol csak egymást imádjuk.


Lehet ezért is,de sokszor féltékeny vagyok, ha pici okot is ad rá.

Valahogy elfogadtam,hogy van pár női haverja, ez oké, viszont pl ami a tegnap is volt eléggé megbántott. A legelső az volt, hogy láttam amint görgeti a Facebookot, egy képnek csak az alsó felét látta, egy csinos női láb volt, majd visszagörgette megnézni az egész képet és a nevét a lánynak. Nem értettem, minek kell megnéznie azt a nőt ha ottvagyok mellette.

Akaratom ellenére rosszul esett, olyan dolgok kavarogtak bennem, hogy biztosan tetszik neki, én nem vagyok olyan csinos mint az stb. Aztán ezt a tudtára is adtam, próbálta kimagyarázni,hogy csak kiváncsi volt, utána meg szóba jött,hogy mennyi csinos női ismerőse van és valakire a környékről rámondta, hogy hát ő szép lány.

Na ez teljesen kiütött, nem értem a mai napig sem,hogy egy férfi miért mondja a barátnőjének egy másik nőről,hogy szép? Teljesen lerombolta az önbizalmam.

Néha szoktunk olyat,hogy egy-egy szinésznőt kibeszélünk, én is megjegyzem milyen szép mellei vagy haja van, az nem zavar, sőt pronót is néztünk együtt, de mikor egy ismerőséről mondja ezt.

Aztán persze az lett a vége,hogy kiakadt,hogy én miért rágom magam ezen a témán, mikor ő megmondta,hogy neki én vagyok a legszebb és velem van. De folyton az a mondata kavarog a fejemben .

Tényleg nem kellett volna ezt igy előtem kijelentse, vagy csak felfújom? Az a gond, hogy nem tudom kiverni a fejemből és nagyon bánt belül, pedig tudom,hogy csak rontok a helyzeten, de az előbb elviharzott tőlem. Mintha félnék attól,hogy megtetszik neki valaki más, szóval hogy érzelmileg csal meg, pedig én már gyerekeket, boldog családot akarok vele. 20L


2016. dec. 29. 12:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

"neki én vagyok a legszebb és velem van."


Nem hazudik.


"De folyton az a mondata kavarog a fejemben."


Felejtsd el,nem kell többet ebbe beleképzelni.

2016. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Te túlontúl idealista vagy. 20 évesen már tervezgetni, hogy együtt élitek le az életeteket miközben csak hétvégente találkoztok szerintem infantilis gondolkodásmód.

Egyik részben azt írod, tudod, hogy a férfiak képzeletben megdugnak egy jó nőt, a másik részben meg kiakadsz amikor azt mondja valakire a párod, hogy szép.

Most akkor te valami illúzióban akarsz élni közben meg áradozol a tiszta kapcsolatokról?

Ülj le egy tapasztalt, világot látott nővel és beszélgess el vele egy kicsit ezekről a dolgokról.

2016. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha a barátnőm látná a gondolataimat, azonnal elhagyna, pedig őt szeretem a vilagon a legjobban es eszem agaban nem lenne megcsalni semmilyen formaban. A ferfiak ilyenek. Megdugnak minden jo not kepzeletben.
2016. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Te fújod fel. Szépnek tartja, na és? Veled van! Nyugodj meg, és kicsit építgesd valahogy az önbizalmadat, mert előbb-utóbb el fogja riasztani a féltékenységed.
2016. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Felfújod. Megjegyezte,hogy szép az a lány. Na és? A külsejéről mondott egy véleményt, ennyi. Veled van, téged szeret, ez a lényeg. Gondolom te is megjegyzed magadba, hogy ha látsz egy jóképű , jó kiállású férfit, hogy milyen jól néz ki. Nincs abban semmi rossz, ha használja a szemét az ember. Tudod mident a szemnek... :) Ha valóban közös családot szeretnél vele, akkor ne fújj fel mindent ennyire, mert csak elűldözöd magadtól!
2016. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
De persze a te fejedben meg se fordul más fiú, mi? Na persze...
2016. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
"A férfiak miért nem fogják fel, hogy a nőt mennyire megbánt azzal, amit mond? " Te meg nem fogod fel, hogy az összes férfit megsértetted ezzel? Azt hiszed mindenfélét irogathatsz az ÖSSZES férfirol?
2016. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nagyon sokat beszélgettünk már, tudom hogy a jó kommunikáció sok mindennek az alapja. Épp ezért tudom,hogy ő is velem tervez előre, mit akar, mik az elképzelései. Amiért csak 20 éves vagyok, lehetnek még konkrét céljaim és jó hinni abban, hogy részem lehet egy igazi, tiszta párkapcsolatban.

Ő is azt mondta, hogy sokat csalódott már és mielőtt megismert engem le is mondott arról,hogy családot alapitson, mert minden nő a környezetében csalfa volt, és örül, hogy én ilyen rendes vagyok. Mégis ha látok/hallok ilyesmit(amit leirtam) akkor arra gondolok, hogy mi van, ha idővel megváltozik és neki is csak ribik kellenek, mint a legtöbb férfinek manapság?

Tudom,hogy most szeret, de azon jár az agyam mi van ha még sok ilyen szexi nőt lát a közvetlen környezetében és elcsábul, megtetszik neki ? S mikor látok ilyen kis 'jeleket' akkor olyan mintha már ennek a kezdete lenne.


Sajnos nincs ilyen tapasztalt női ismerősöm,akivel eltudnék erről beszélgetni, ezért is gondoltam, hogy itt talán kapok tanácsot, felnyitódik a szemem, esetleg férfiak leirnák,hogy miért csinálják ezt és hogy müködik ez náluk.

3. Még akkor is a barátnőd a legszebb, legjobb számdra ha másról vanak erotikus gondolataid?

2016. dec. 29. 12:30
 9/21 mikeXxX ***** válasza:
Abban igazad van hogy a mai világban sokan csalják a párjukat viszont azon kéne változtass hogy elfogadd van sok szép nő a világon ahogy férfi is és ezt egy pár aki hűséges egymáshoz nyugodtan megtudják beszélni te túl gondolsz egy dolgot ami meg sem történt és ha meg is történne az meg őt minősítené csak !
2016. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy kicsi az önbizalmam...

Tudom,hogy nem vagyok csúnya, viszont sok dologgal nem vagyok megelégedve és nem tudom hogyan változtassak.

Lehet kisebb kori trauma is, mert a családom folyton azzal piszkált, hogy mennyire sovány vagyok, miért nem eszek, egy fiú meg középsuliba ki is mondta, hogy milyen jó csaj lennék, ha hiznék egy kicsit.

Sajnos nem tudok hizni, és ha látok egy szép formás nőt akkor arra gondolok, hogy én miért nem lehetek olyan szép barátnő a páromnak, én csak kis vézna maradok...

2016. dec. 29. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!