Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő visszautasít titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő visszautasít titeket, férfiak, akkor azonnal ki is ábrándultok belőle, és tudtok menni a következő nőre próbálkozni? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nem egy szórakozóhelyre gondolok, hanem hosszabb beszélgetés is volt a nővel, és megismervén visszautasít végül. Akkor kiábrándultok azonnal?
2018. febr. 3. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én ilyenkor begubózok sajna akár hosszabb időre is és fel kell dolgoznom. Ez lehet, hogy ijesztően hangzik, de nem szokásom össze-vissza próbálkozni, elég ritkán teszem ezt, mert megfontolt vagyok, hogy ki legyen az illető nő, talán ezért tart tovább a processing time. Elfogadom és battyogok tovább, de emésztem magamat egy ideig ilyenkor.
2018. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A határozott elutasítást tudomásul veszem és nem próbálkozok újra. Ha utána ő próbálmozik, akkor nyitott vagyok.
2018. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a személyem miatt utasít vissza, akkor kerülöm, túlteszem magam a dolgon, ha más a hivatkozási ok, akkor próbálkozom tovább.
2018. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bulis szituációkon hamar túlteszem magam, ha komolyabb dolog, akkor nehezebb, de szerencsére így is sikerült mindig. Majd jön más, aki miatt elfelejtem.
2018. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra is rájöttem már, ha valakit vonzónak találok, de csak ilyen plátói szintű, akkor szinte csak az segít továbblépni, ha beszélek vele és esetleg elutasít. Pár nap alatt így tovább tudok lépni. Nem érdemes húzni, álmodozni!
2018. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok kiábrándulni belőle, hiszen eleve nem is szerettem bele. Szimpatikusnak tartottam, ez nem volt kölcsönös, így továbblépek. Nem mondom, hogy könnyű, de olyan vonat után nem fogok futni, amelyik nem vesz fel. Ezért is felesleges napokig, hetekig húzni a megszólítást, mert addigra magadban már a lánykérésnél tartasz, pedig lehet, hogy az első 5 perc után kiderül, hogy te nem jössz be neki, vagy akár az is, hogy ő is teljesen más, mint azt eddig képzelted róla.
2018. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ.


Ha hetekig/hónapokig csapom neki a szelet (amire vevő is egyúttal), majd végül belöki, hogy hát részéről mégse, akkor azért durrogok ám egyet-kettőt magamban, hogy megspórolhatott volna nekem egy kis "nyúlfarknyi" időt.


Egyébként meg első szóból is értek. Ha valaki elutasít, akkor végleg lezárom az egészet, s nem pedálozok tovább.

2018. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!