Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy még nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még nem is olyan rég volt bátorságom szép lányoknál próbálkozni, de most már nincs hozzá se bátorságom, se kedvem és értelmét sem látom, mert úgyis visszautasít, kinek is kellenék én?

Figyelt kérdés

Például korábban buszmegállókban főleg, utcán, bevásárlóközpontokban szólítgattam le lányokat, nekem tetszőeket főleg, de voltak átlagos vagy csúnya lányok is.


KÖzben neten is próbálkoztam, itt is például ráírtam lányokra privátban, de most amikor olvasom, hogy valaki leírja mennyi fickó nézi meg utcán ráakarnék írni és nem merek, nem látom értelmét. De ez azért fura, mert ezelőtt ez engem nem érdekelt akármikor kezdeményeztem, amikor lehetőségem akadt.

Mi történhetett velem, ami így megtört?



2012. máj. 25. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
buuzi-e vagy?
2012. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

lehet zavar a konkurencia


de hát manapság versenyhelyzet van mindenhol:)

2012. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BierBear ***** válasza:
Lehet, hogy azóta Afganisztánban jártál, és leszakadt a fél karod?
2012. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vagy csak ráébredtem arra, hogy a PUA semmit sem ér és a külső mindennél fontosabb...
2012. máj. 25. 18:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy csak ugyanazokat a hibákat követed el újra és újra, anélkül, hogy tanultál volna belőlük. A PUA-ság meg tökéletesen működik, ha normálisan csinálják. Egy PUA mondjuk alapból nem "próbálkozik"...


Kb. hány visszautasítást kaptál szám szerint?

2012. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 22:25


Nem tudom, de ahhoz eleget, hogy az önbizalmam és önbecsülésem még mélyebb jusson, mint mielőtt elkezdtem volna leszólítgatni lányokat élőben is.


Én arra jutottam, hogy jók a PUA technikák alapnak, de önmagában ez nem elég az tud igazán jó PUA-vá válni, aki külsőre is jó.


Én pedig se magas nem vagyok, se kigyúrt.


Úgyhogy jelenleg csak a pénzhiány akadályoz mega bban, hogy ne gyúrjam ki magam és vásároljak jó pár divatb*zi rongyot!

2012. máj. 25. 22:40
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, de ahhoz eleget, hogy az önbizalmam és önbecsülésem még mélyebb jusson, mint mielőtt elkezdtem volna leszólítgatni lányokat élőben is."


És miért is külső visszajelzésektől függ az önbecsülésed?


Ha pl. össze akarsz haverkodni valakivel, mert jóarcnak tűnik, de te valamiért nem vagy neki szimpi, akkor is így reagálsz? Vagy nem foglalkozol vele, mert kit érdekel, mit gondol, találsz más haverokat is.


A csajozás nagyon hasonló, mint barátokat/haverokat szerezni, csak pluszban van benne szexualitás, férfi-nő dinamika, de az alapja ugyanaz. Ezért tartom nevetségesnek, mikor valaki "küzdeni" akar a nőkért.


A barátaiért sem küzd meg az ember, jól érzi velük magát mindenféle kényszer nélkül és kialakulnak a dolgok.

2012. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 23:03


Sosem voltam megelégedve a külsőmmel, pedig tudom, hogy tetszettem már lányoknak és nem csak csúnya kövéreknek.


Ennek ellenére mindig is egy ronda, alacsony srácnak láttam magam, aki esélytelen a szép lányoknál.


Tavaly nyáron olvastam először a PUA-ról. Azóta próbálkozom is aktívan élőben is lányoknál, de minden egyes visszautasítás, kudarc csak még inkább azt éreztette velem, hogy bizots a külsőm az oka, amiért nem kellek nekik vagy nem érdeklődnek felőlem.


Szóval ezzel az egész puáskodással csak azt értem el mára ( annak ellenére, hogy elismerem vannak hasznos alapjai, amiket én is alkalmazok mai napig ), hogy az önbecsüélsem, önbizalmam mindig a béka segge alatt van és még inkább megőrösödött bennem, amit már középiskolás koromban is éreztem, hogy ronda srácként esélytelen vagyok a szebb lányoknál, valamivel fel kell javítanom a külsőmet. Legyen az izomzat vagy menő márkás ruházat.


VAgyis, hogy a külső is nagyon fontos elem és a PUA nem csodaszer, hiába csinálnám tökéletesen a külsőm miatt mindig gátolva lennék, mindig visszafog a tudat, hogy hogy nézek ki és ezért is voltam visszahúzódó, csendes srác nagyon sokáig.


Ha magas, jóképű, izmos srác lennék valószínűleg ma sem lenne gondom a csajozással.

2012. máj. 25. 23:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor sok magas, jóképű srác miért nem tud csajozni?
2012. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 00:13


Ez jó kérdés. Talán, mert meg sem próbálják.

2012. máj. 26. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!