Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a fontosabb egy pasinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a fontosabb egy pasinál? Az hogy jól nézzen ki vagy hogy jó legyen az anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
Ha választanod kéne. Más lehetőség nem játszik.
2018. febr. 4. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Jól nézzen ki. Anyagi helyzet semmilyen formában sem ő. A kinézetében legalább van identitása egy picit
2018. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Tehát vagy tetszik, de csóró, és nekem kéne kisegíteni, vagy bottal sem piszkálnám meg, de anyagilag legalább stabil? Bocs, de ilyen esetben inkább egyedül... Szerencsére az életben más variációk is léteznek. Esetleg az első eshetőség akkor játszik, ha törekszik, hogy jobb legyen, és nem elégszik meg a csórósággal, mert én is küzdő típus vagyok, voltam munkanélküli is többször és minimálbéres, de mindig kerestem a jobbat, és most anyagi nehézségek nélkül el tudom tartani magam. De olyannal, aki taszít, akkor sem jönnék össze, ha milliárdos lenne.
2018. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez azokkal a kérdésekkel egyenértékű mikor szép de teljesen buta csaj, vagy ronda de okos. Válassz!!!! :D


Jólvanakkor.

2018. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindenképp választani kell, akkor inkább jól nézzen ki. De egyik se lényeges szempont nálam.
2018. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Ennek a kérdésnek amúgy mi értelme? Ha a világ így működne akkor a szép emberek (nők és férfiak egyaránt) csak otthon ülnének, még a csúnyábbak vagy átlagosak dolgoznának. És szép szépnek nem lehetne a párja, két csúnyább viszont nagyon jól élne.


A kérdésre válaszolva: Ha törekszik arra hogy jobb legyen, akkor a jóképű. Ha nem, akkor tovább keresek vagy maradok egyedül. A pénz nem érdekel, dolgozni én is tudok, de eltartani senkit nem fogok, max szükség esetén átmeneti ideig.

2018. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
A szegény/munkanélküli/szép/buta nők azt fogják mondani, hogy az anyagi helyzet a fontosabb. A valamivel rendelkező, dolgozó nők meg azt, hogy a külső.
2018. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Mind2. Egyikkel lehet kompenzálni a másikat.
2018. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 aperitif ***** válasza:
95%
Ha egy díszpárnát szeretnék a kanapémra, akkor nézzen ki jól, kerül amibe kerül. Ha eltartót keresek, akkor legyen jó az anyagi helyzete. De ha társat keresek, akkor muszáj, hogy más szempontok is legyenek, mert sem díszpárnát, sem pénztárcát nem szeretnék társamul választani.
2018. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Mérték kérdése. Egy szint fölött leszarom a pénzt is a külső javára. De hiába helyes, ha nekem kell eltartani. Ahogy hiába gazdag, ha a sivatag is előbb nedvesedik tőle, mint én.
2018. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Lásd egyetemisták,híven tükrözi a választ.
2018. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!