Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen mi a tinder?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mi a tinder? Csak itthon működik másképp?

Figyelt kérdés
Mikor megjelent a tinder, volt parkapcsolatom, de hallottam róla hogy ez egy forradalmi app, ami csak szexre megy. Gondoltam kiprobalom, ha egyszer nem lesz barátnőm es mivel most már nincs par hónapja, most eszembe jutott es le is toltottem. 1 hete használom. Ezalatt volt nagyjából 40 match-em. Ebbol hany ment kizarolag szexre? Nulla.... Az első napon rengeteg nő adatlapjan feltűnt a "NO ONS" a bemutatkozasban. Mondom ez meg mit jelent? Aztan nemi gondolkodas után, a gyenge angolommal is leesett.Szoval.. A lenyeg, hogy ugyanolyan tarskeresonek hasznaljak mint a badoot es a tobbieket, csak gondolom ez most "fancybb" itthon. Kíváncsi lennék, hogy van-e ország ahol ezt ugy hasznaljak, amire ki lett talalva? Vagy tudtok ilyen oldalt, ami igy mukodik? Nem arra gondolok, hogy rairok a nőre, hogy szia, dugunk? Én ugy kepzeltem el ezt a tindert, hogy szinte kizarolag a kulsore megy. Megtetszik a masik, kapcsolatot nem akarsz, de jo lenne vele szexelni egyet. Előtte beszelgettek picit, hogy ne egy teljesen idiotaval fekudj ossze es ennyi.

2018. febr. 9. 07:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
A badoora is azt mondják, hogy csak szexre megy. Na akkor melyik mobilos app jó arra, hogy társat keressen az ember? Mindegyik. Arra jó, amire használják. Nincs kiírva, hogy csak szex miatt használhatod. Az, hogy nem volt még onnan egyéjszakásod, ne aggódj, majd lesz. Kereslet és kínálat előbb-utóbb találkozik.
2018. febr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
A badoo egy "rendes" tarskereso es volt már onnan is egyejszakasom, nem ez a gond. Nyilvan lesz itt is, csak azt nem ertem hogy miert igy adjak el?
2018. febr. 9. 07:25
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Tökmindegy, hogy mire lett kitalálva, az emberek arra használják, amire akarják. Úgy tűnik, a legtöbben ismerkedésre használják, nekem is ezt mondta szinte minden imserősöm.
2018. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy így adják el? Eleve nem adják el, mert alapvetően ingyenes. Másrészt a szolgáltató nem nyilatkozott arról, hogy mit fogsz találmi az alkalmazáson. Ez csak egy rendszer, amelyben kép alapján egymásnak szimpatikus személyeknek alkalmuk van beszélgetni egymással. A többi rajtuk áll.
2018. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
neked a rosszlanyok.hu való!
2018. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

A lányok többsége, ahogy a való életben is, inkább kapcsolatot keres rajta, a fiúk pedig inkább kalandot. De azt ne mondd, hogy egy lányt sem találsz, aki nyitott lenne kalandra is, nekem volt onnan vagy 10 a tavalyi év során. Kapcsolatot is találtam, szóval bármi lehet.


Viszont ne hazudj szexért cserébe kapcsolatot, mert a következő életedben nőként születsz le és végigszivat majd egy sor gyökér, hitegetős farokhuszár. Nem szeretjük az ilyeneket :D

2018. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%

Hogy mi a Tinder tulajdonképpen? Egy kirakat.


Kirakod magad, mint egy árucikket az üzlet polcára, persze jó marketinggel. Kell szép, színes, kívánatos, szexi kép, ami sugározza magából a pozitív életérzést. Megmutatja, hogy érdemes téged választani a többi helyett.

Kell egy eredeti, de a mai trendekhez szigorúan illeszkedő és csábos szöveg is, ami elad.


És jöhet is a vásárló jobbra-balra húzgálni, válogatni a portéka között.

A Tinder egy húspiac.

2018. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
23%
A legjobb, ha távol tartod magad az ilyen húspiaci appoktól. Annyi értelmük van, mint vödrözni az óceánt.
2018. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
#8 A való életben is pontosan így működik a dolog, és így működött mindig is. Sőt, régen csakis anyagi érdekből voltak párkapcsolatok, házasságok, messze nem szerelemből. Szóval anno még felszínesebb volt a világ, mint most, nem a tinder tehet erről.
2018. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
32%

"Tulajdonképpen mi a tinder? "

Nőknek: Önbizalomturbózó

Férfiaknak: Önbizalomromboló

Semmi másra nem jó...

2018. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!