Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Most jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valajka kérdése:

Mit csináljak? Most jöttem vissza egy kihalt tájról és nehezen ismerkedem.

Figyelt kérdés
Oroszországban voltam egy kutató csoporttal, úgy másfél évig de kb úgy képzeljétek el, hogy semmi nem volt ott. Kietlen tájak hó jég és szikla. Két női tagja a csapatnak az út első harmadánál levált a csapattól és visszafordult szóval kb egy éve nem láttam nőt. Elég kemény volt, így valószínűleg megváltoztam. Mikor sikerült hazatérnem, egyedül találtam magam egy lakásban. egy hónapja semmit nem csináltam, csak ettem aludtam, edzettem és csak a bolt és a lakásom közti utat jártam. tudom hogy fontos ilyenkor a szocializáció ezért elmentem pár buliba. megláttam egy gyönyörű lányt és mondhatni az ösztöneim beindultak de odaragadtam a székhez. Nem bírtam odamenni hozzá. Az utazás előtt rengeteget buliztam, mondanom sem kell, hogy hány nővel voltam de valahogy most nem megy, mintha félnék kezdeményezni. Visszahúzódóbb lettem, és kevesebbet is beszélek. Mit tegyek, mit tennétek a helyemben?

2018. febr. 9. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gond. En vilagpolgar vagyok. Te is. Par nap kell neked. No para.



N

2018. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Kell önként jelentkező ilyen kutató csoportba?

szívesen hátrahagynám a világot pár évre...

2018. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan voltam én is.

Sokat buliztam, sok nővel voltam, de összejöttek a dolgok, és 1-2 évig ki sem mentem a házból.

Olvasgattam a régi beszélgetéseim, hogy hogyan csináltam, felvettem a kapcsolatot régi barátokkal, hogy elmenjünk bulizni. <--- ezek inkább csak megnyugtattak, hogy mégsem vagyok reménytelen.

Regisztráltam tinderre, össze is jött egy találkozó elég hamar, viszonylag hosszas beszélgetés után. A lány nem akart semmit (itt nagyon mélyponton voltam), ezért adtam magamnak egy pár napos szünetet, gondolkodtam, hogy mit rontottam el, miután kiszomorkodtam magam, elkezdtem beszélgetni pár régi lány ismerősömmel, akikkel régen nem beszéltem sokat, csak bejelöltek facebookon egy buli után, gondolom szimpatikus voltam nekik, ők is nekem, ha elfogadtam a jelölésük, de egyikünk sem kezdeményezett érdemlegesen. A lényeg, hogy 5 ilyen csajt hívtam el randira, az első talán semleges volt, nekem nem tetszett a lány, a másik 3 valahogy nem volt szimpatikus, de nagyon éreztem, hogy bejövök nekik (hatalmas önbizalmat adott), az 5. lány még messengeren vallott szerelmet, így teljesen elvette a kedvem a találkozótól, de legalább már majdnem biztos voltam benne, hogy még mindig"kelendő" vagyok.

Vissza mentem a tinderhez, új profil, új és jobb képekkel. Onnan már találtam számomra is elég szimpatikus lányt, akivel kölcsönös volt a vonzalom, így találtam egy kapcsolatot is. Most itt tartok, nagyon meguntam a lányt igazából, "be kell pótoljam az elmaradott éveket", vagy valami hasonló van bennem. Picit sajnálom, hogy így gondolom, mert az elején erős érzelmeim voltak, most meg a "vadászat" hiányzik.

Ez az egész történés kb szeptember végétől december közepéig zajlott.

A lényeg, hogy szépen lassan, realisztikus gondolkodással, ha másér nem, gyakorlás céljából ismerkedj lányokkal, de vigyázz, ne vidd túlzásba mint én, és ne menj bele egy kapcsolatba az első fellángolásnál, csak ha biztos vagy benne, hogy tényleg szereted az illetőt.

Remélem segítettem. :)

2018. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is a 2. hszó válasza jutott az eszembe...


Vissza kell rázódnod és ez nehezen megy. Én tavaly voltam fél évig táppénzen, tavasztól őszig, kb. 10-15 alkalommal mentem el hazulról többnyire az orvost kellett meglátogatnom. Úgy érzem, mintha átaludtam volna az egy évet, pedig csak fél év volt a táppénz, de egybemosódik. Mit tettem? Elkezdem egyedük mászkálni a városban, kiállításra, múzeumba. Végül is, dolgozok, lehet, neked is ezt kellene. Vagy nincs itthoni folytatása a kutatásnak?

Ne úgy indulj bulizni, hogy estére kell egy nő, mert akkor nem biztos, hogy összejön. Újra fel kell építened magad, beszélgess, találkozz, jön a jó idő, bicikli, miegymás. Ismeretséget keress, ne csajt egy estére!

2018. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!