Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kis szünetet kértem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis szünetet kértem a lánytól, akivel ismerkedem, most felkerestem, de nem ír vissza nekem. Elrontottam vajon?

Figyelt kérdés
Előtte nagyon aranyos volt, mindig keresett, éreztette, hogy fontos vagyok neki, de egy ideig nem tudtunk találkozni, amin én kiakadtam, szünetet kértem. Mondván nem neten akarok cseverészni... Mégis kell ő nekem, írtam neki, de nem ír vissza... Mit tegyek?
2017. júl. 28. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szünetet kértél...


Nagy az esélye, hogy ezt már fújhatod!

2017. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Már akkor tönkrement ez a kapcsolat, amikor nem akart veled találkozni. Valószínűleg megismerkedett mással.
2017. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem nem akart, utazások miatt nem tudunk... és csak 1-2 napot várattam, mondtam addig ne keressen
2017. júl. 28. 16:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz, nekem is elment volna a kedvem ezek után.
2017. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elment a kedve tőled, vagy talált mást
2017. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
1-2 nap alatt? Előtte annyira oda volt értem, még sirt is ha összevesztünk
2017. júl. 28. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

ELŐTTE!

Aztán bejelentetted, hogy ha nincs dugás, ő maga nem érdekel - nem is tudom, mit nem értesz?

2017. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
előtte sem volt és még nem volt itt az ideje, nem sietettem semmit... nagyon sokat vártam arra is, hogy először talizzunk
2017. júl. 28. 16:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na már most aki neked fontos azzal a neten is beszélsz. Képzeld magad a helyébe. Nagyon jól elvagytok aztán közli hogy te csak személyesen érdekled. Tudod milyen szar az amikor valaki fontos személy ezt mondja? Ez egy csalódás volt számára és igen 2 nap alatt simán eldöntheti hogy elég volt e belőled. Plusz gondolom abba is bele gondolt hogy ha többször így lesz hogy nem tudtok találkozni akkor is mindig szünetet kérsz e. Legalább hazudtál volna hogy beteg vagy és pihensz vagy valami de így már tényleg felejtheted a csajt.
2017. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem eddig sem nagyon érdekelted,ezután meg pláne.Tök mindegy,mit mondott,a tettei beszélnek.Te meg most kezébe adtad a lehetőséget,hogy figyelmen kívül hagyjon.
2017. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!