Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen sose volt kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen sose volt kapcsolatam, de még randit se kapmta egy lánytól, nőtől sem, pedig próbálkoztam többeknél is. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
25 éves informatikus vagyok. Egyéni vállalkozásban foglalkozom webfejlesztéssel. De szeretem a természetet, és a művészi témákat is. Van egy kis túlsúlyom, de dagadt nem vagyok. Szerintem 195 cm magassággal sincs probléma. Több lány barátom is van, és tudok lelkizni is a csajokkal. Akkor miért nincs senkim se?

2018. febr. 10. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs meg benned a kellő magabiztosság vagy önbizalom.
2018. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyibol lehetetlen megmondani. Egy normalis ferfi barattal beszelgess errol. Az en baratom rendszeresen ad tanacsot a csajozasban szerencsetlen baratainak, de azok sosem hallgatnak ra. Hidd el, a kornyezeted az tudja mit rontasz el. Es kene errol apaddal is beszelgetned. Megint csak, az en baratom sok tanacsot kapott az apjatol, akinek szinten nem volt gondja a nokkel, de a szerencsetlen baratainak kulonbozo okok miatt nem volt bensoseges viszonya az apjaval, nem tudtak nokrol beszelgetni. Meg fiatal vagy, nem vagy lekesve arrol, hogy apaddal bizalmasan beszelgessetek, ha eddig nem ment. Azok tudnak a legtobbet segiteni, akik tenyleg ismernek, vagy a hosszu eletuk soran megismertek az emberi termeszetet.
2018. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Talán csak annyi a gond, hogy olyan nőknél próbálkozol, akiknek a te személyiséged, viselkedésed nem jön be. De vannak, akiknek ez bejön, szóval talán csak azt kell megtanulnod, hogy felismerd azokat az embereket, akik vevők rád, és náluk próbálkozz.
2018. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kiknél és hogyan próbálkozol?
2018. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert tudsz lelkizni a csajokkal, illetve mert nem vagy elég jóképű.
2018. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Több lány barátom is van, és tudok lelkizni is a csajokkal. "


Na ezt hívják úgy h lelki szemetes, jellemzően kapcsolatra nem kell kategória.

2018. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ebből a szerepből hogy lehet kijönni?
2018. febr. 10. 22:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, haver, nehezen. Nőnemű vagyok, férfiak között nőttem fel (fiútestvérek), és a baráti köröm csak ellenkező neműek képviseletéből áll, talán két barátnőm, ha van.

Mivel női szemmel látom ezeket a dolgokat és őszinte is vagyok, szerintem előnyöd is lehet abból, ha lánybarátoknál kérdezel körbe. Hozzám legalább is sokszor fordultak ilyen problémával. Az, hogy hallgattak-e a szavaimra vagy sem, már nem rajtam állt.

2018. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az hogy 25 éves vagy és informatikus, nem releváns adat a kérdésben. A 195 cm-es magasság egy jó pont, feltéve ha az egyenes tartás is meg van hozzá. Ami a legtöbbet számít, az arcszerkezet. Erről nem tudunk semmit. Képet!

18/L

2018. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez is ugyan olyan mint minden más, meg kell tanulni randizni, csábítani, udvarolni, szerelmeskedni.

Lehet te úgy érzed, mindent megteszel, de ha nem megy, akkor valamit rosszul csinálsz. Nem tudjuk mi hiányzik belőled, hiszen csak néhány felületes dolgot írtál, az is lehet, hogy hülyén öltözködsz, az is lehet, hogy "furcsa a szagod", vagy egyszerűen csak túl rámenős vagy, esetleg rossz lányoknál próbálkozol.

Tanácsom: annyi és annyi youtube videó, könyv és miegyéb van, hol bemutatnak néhány apró fogást, mivel gyakorolhatsz, mit változtathatsz, próbáld ki őket. Gyakorolj, hiszen csak így tanulsz, ne próbálkozz a sárkány legyőzésével lvl 1-en, kezdetben apróságok kellenek.

Valakinek ez könnyen megy, de ő náluk is azért, mert lehet úgy nőttek fel, hogy volt a közelben egy nagyon sikeres testvér/apuka/nagybácsi akit csak egyszerűen utánoztak és ment minden magától.

Tényleg nem nehéz, én is 18 évesen tanultam meg csajozni, előtte volt barátnőm, de miután szakítottunk és el-el kezdtem hívni lányokat randira jöttem rá, hogy mennyire egyszerű a dolog és tök feleslegesen paráztam éveken át.

2018. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!