Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól kellemetlen egy pasinak ha nem lép a lány felé ha a lány már megtette az első lépést?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki megtette felém azt a bizonyos első lépést de én valamiért nem merem viszonozni..Egyszerűen parázok attól hogy lehet én értettem félre a jeleket..
2018. febr. 10. 21:01
1 2
 1/16 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Nem kellemetlen, akár vissza is utasíthatod nyugodtan.
2018. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja igen az kimaradt hogy nekem is szimpatikus az illető..Boltban dolgozik és folyamatosan néz és egyszer odajött hozzám beszélgetni és folyton köszönget nekem és tudom hogy nekem már rég kellett volna lépnem felé ha már ő megtette.
2018. febr. 10. 21:07
 3/16 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Onnantól lesz kellemetlen, ha lesz a lánynak másik palija. Addig mindegy.
2018. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na jó de kb semmit sem tudok róla és így nehéz..Munka közbe meg nem nagyon akarom feltartani ezért is szoktam lemenni inkább zárás előtt pár órával akkor már kevesrn vannak..De amiket leírtam azok alapján lehetséges hogy tetszek neki?
2018. febr. 10. 21:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mikor lenne egy kis szabadideje, hogy beszélgessetek. Így nem zavarod a munkában sem, de mégis előre tudod lendíteni a dolgot.
2018. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válik kellemetlenné, ha a lány lépését, nem követi a te lépésed. És egy esetleges második lépést a lánytól, már végképp nem reagálsz szintén lépéssel. Szóval innen már tényleg kellemetlen. Dupla lépés feléd, nulla lépés felé.
2018. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De ezzel hogy folyamatosan köszön nekem mi a célja?

Most oké hülyén hangzik a kérdésem de tényleg érdekelne..Az a vicces hogy nekem is szimpatikus és semmit se merek tenni felé..

2018. febr. 10. 21:26
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak neked köszön, vagy a többi vevőnek is?
2018. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz be nála. Ha félreértetted, akkor sincs semmi. Akkor nem jött be és kész.

De ha sikerül, akkor boldog lehetsz. Szóval próbálkozz már be nála.

2018. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kezd leesni, hogy ebből már semmi nem lesz.

Én így jártam. Tetszik nagyon egy nő, el is kezdtem szemezni vele és mosolyogni rá, hogy majd vesziba jeleket. Utána ha egymás mellett mentünk el, mindig megérintett a vállamon, nyakamon. De kicsit félénk vagyok és nem mertem elhívni, aztán két hét után feladta. Kicsit később megpróbálta újra, de addigra már annyira oda lett az önbizalmam, hogy leblokkoltam.

Azóta furcsán néz rám.

Te ne legyél ilyen béna, menj oda hozzá.

2018. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!