Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon félénk vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félénk vagyok és egyáltalán nem merek ismerkedni akkor semmi esélyem sincsen, hogy valaha barátnőm lehessen?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé reménytelen eset vagyok. Tele gátlással és félelemmel. Úgy veszem észre, hogy a lányok nem mutatnak felém érdeklődést. Egyszerűen közömbös vagyok számukra. Egyszerűen nem tudom elfogadni azt, hogy valakinek is fontos legyek és esetleg a későbbiek folyamán szeressen engem bárki is. Egyszerűen nem merem megtenni az első lépést és inkább elfojtom az érzéseimet és úgy teszek mintha nem is érdekelne senki sem. Ha nem merek kezdeményezni akkor esélytelen az, hogy valaha egy lány tegye meg az első lépést? Lehet hogy ha látnám rajta a kölcsönös szimpátiát akkor utána lehet én is bátrabb lennék.

2018. jan. 18. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
2018. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2018. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2018. jan. 18. 09:46
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Semmi baj, xarj az egészre ismerkedősdire.


Én már kinyitottam az ablakot, ezért bármikor bemászhat egy bombanő.:D


Komolyra fordítva járd a saját utadat, a MGTOW legyen veled.

2018. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen, előfordulhat.

Kérdés, hogy mit teszel majd, ha egy lány érdeklődik?

Valószínűleg nem fog lerohanni.

Szóval?

2018. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen.
2018. jan. 18. 11:37
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Nincsen, Kérdező...mondjuk anélkül se nagyon volt esélyed. Úgy értem, manapság mi számít igazán? A külső, meg a pénz. A belső értékeket leszarják magasról. Tehát ha neked van vagy az egyik, vagy a másik, akkor már maguk a nők kezdeményeztek volna nálad. Ha meg nincs, akkor veszett fejsze nyele, mert csinálhatsz bármit, nem fogsz kelleni senkinek.
2018. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Elso :DDD A kerdesre valaszolva: igy sosem lesz nod! Nem nem fog neked futni a sarkon, hogy aztan egymasra essetek es melyen egymas szemebe nezve orok szerelmre iteltessetek majd kis ismerkedes kis drama katarzis nagy drama vegkifejlet utan osszejojjetek. Ez nem egy film! Illetve bevonzhatod de akkor is tenned kell mert sosem fog osszejonni, lehet mar vagy 25 lehetoseget elrontottal az evek folyaman csak eszre sem veszed. Szoval nem fog osszejonni ha nem mered megmutatni magad. De 19 evesen en is ilyen voltam...
2018. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Balázs a műltkor már betöltötted a 20-at, most megint 19 vagy? Soha nem lesz senkid. Soha. Reménytelen eset vagy.
2018. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
"lehet mar vagy 25 lehetoseget elrontottal az evek folyaman" Lehetséges. Volt olyan lány aki megállás nélkül állandóan engem nézett. Persze semmit sem csináltam. Ez van én bamba vagyok a nőkhöz.
2018. jan. 18. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!