Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi honnan veszi ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi honnan veszi ezt a bunkó stílust? Férfiak, a nők is szoktak így viselkedni veletek?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy ha visszautasítok egy férfit, kedvesen, egyáltalán nem bunkón (az nem az én stílusom), akkor az addig kedves, udvarias férfi hirtelen kifordul magából és elhord mindenfélének, online durvábban, személyesen visszafogottabban, de akkor is. És úgy csűri-csavarja a szavakat, hogy még úgy jöjjön ki a lépés, mintha ő utasítana vissza engem és egy utolsó senkiházi lennék akitől ő aztán nem akar semmit.

Férfiak, nők is szoktak veletek így viselkedni? Mert így én nem viselkednék senkivel. Az én természetes reakcióm egy ilyen eset után a szomorúság lenne, nem a harag meg a dühkitörés. Egyszer még meg is aláztak magam egy ilyen helyzetben, mikor is a visszautasítás után kb könyörögtem a férfinak, hogy adjon nekem egy esélyt :D Jó ez már nem tegnap volt és ilyet már eszembe sem jutna csinálni, ha előkerülne újra egy ilyen helyzet, csak azért írtam le, hogy értsétek, tőlem mennyire távol áll ez a fajta "bunkózás".


2018. febr. 10. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Kíváncsi lennék, hogy a kedves visszautasítás nálad milyen. De egyébként, ha tényleg szépen, illedelmesen mondod meg neki, minden empátiádat felhasználva, hogy nem szeretnél tőle semmi komolyat, és bunkó lesz, akkor valószínűleg eleve bunkó. Csak amíg úgy gondolta, hogy fel tud szedni, addig adta az angyalt. Találkoztam pár ilyen férfival, nagyon nem szeretem ezt a stílust. Az a baj, hogy nem jönnek rá az ilyenek, hogy a nőknek nem az kell, hogy undorító módon beszéljenek velük.
2018. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Sok a beképzelt ember és nem bírja el az egójuk. Ismerek ilyet. A másik hasonlóan egó alapú. Amikor valami srác "lyuk alapon" megy oda egy nőhöz, tehát annyira nem jön be neki, de azért el lenne vele és visszanyal a fagyi, sors ironizál vele és el lesz utasítva a "kegyesen" esélyt adó férfi és nehezen tűri, hogy pont egy ilyen lány utasítja el, akinek kvázi úgy érzi ő adott esélyt.

$zar alakok az ilyen emberek.

2018. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Rengeteg bunkó nő van. Én elutasítás után nem bunkózok, csak akkor, ha a lány szemét volt. Pl. randiztunk, jól sikerült, aztán hitegetett, majd hirtelen lekoptat. Ha valaki normálisan közli, hogy bocsi, nem, akkor elköszönök és kalap, kabát.
2018. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert félénk vagyok és csak kétszer kezdeményeztem én. Abból az egyik elutasítás volt, de kedvesen és nagyon empatikusan. Persze még így is nagyon szomorú voltam, de azóta is jóban vagyunk.

Akiket vissza utasítottam nőket általában nem bántottak utána kirohanásokkal.

Bár egyszer volt, hogy megsértődött és lebuz izott

2018. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Elképesztő ez a feminista álszentség, ami itt van. Ha a férfi a gonosz - 100%. Ha felmerül, hogy nem minden nő egy angyal, már megy a piros kéz. Álszent alakok.
2018. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lordika ***** válasza:
70%

Hát aki bunkón szól vissza egy lánynak ok nélkül, az nyilván bunkó. Egyszerű ez, nem kell túlmatekozni :D

De hogy mégis túlmatekozzam: szerintem a bunkóság valamilyen szinten egy erőszakos viselkedés, vagy legalábbis annak megnyilvánulása, ami evolúciós okokra vezethető vissza (mint minden más).


Egyébként hány éves vagy?


26/F

2018. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerintem azért nagyjából átjön az írásomból, hogy én nem vagyok egy nagyszájú, bunkó nő, elég visszafogott vagyok, számomra már csak egyéniségbeli szempontból is távol áll ez a fajta viselkedés.

Érdekel, hogy nőben is van-e ilyen bunkó reakció egy elutasítás után, illetve hogy mi visz rá egy amúgy magát kedvesnek mutató férfit az effajta viselkedésre, egy tényleg normális hangvételű elutasítás után. Nyilván az önérzetnek nem tesz jót, de le lehet ezt rendezni máshogy is szerintem.

Köszi az eddigi válaszokat.

2018. febr. 10. 21:54
 8/17 A kérdező kommentje:

27 vagyok.

Ja és természetesen azt sem írtam, hogy minden férfi a leírtak szerint viselkedik, de úgy látom, elég sokan.

Eddig nem figyeltem fel erre, mert hosszú ideig párkapcsolatban voltam, így egyrészt kevesebben próbálkoztak, másrészt mikor ezt megmondtam, azt nem vették olyan rossz néven.

2018. febr. 10. 21:56
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

A férfiak ilyenkor személyes támadásnak érzik ezt, és úgy érzik magukat hogy egy nőnek sem kellenek.

Ilyenkor a szomorúságot inkább dühként élik át, amit rád irányítanak, így kevésbé fáj nekik ha nem magukat hibáztatják, hanem téged.

2018. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
#5 Megértem a haragod, de ugyanez megy.a pasik kérdésénél is, ha nő válaszol elletmondásosan. Ennek nincs köze a feminizmushoz, senki se szereti, ha más véleményen vannak:D
2018. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!