Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet ilyen a mai világban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen a mai világban?

Figyelt kérdés

Szóval egy esti gimibe járok, van egy lány aki tetszik és sokat beszélgetünk meg ilyenek... Na most az van, hogy heti 2x kell járni ebbe az esti oktatásba Hétfő és szerdánként (a lány is akkor jár) nem vagyunk osztálytársak. Na most van egy titkárnő vagy minek nevezzem, ez az idős 60 év körüli nő az iskolába mindenes ügyintéző. Na én épp a kiszemelt lánnyal beszélgetek (2 éve ismertem meg) na és ennek a mindenes nőnek feltűnt hogy a lánnyal beszélgetek meg ilyenek, behívott ez a nő helyetesítés miatt az osztályba, mert késet a töri tanár- viszont dolgozat írás. Hát bementem. Na most jön az érdekesség: Másnap ez a nő bejelenti a mi osztályunknak, hogy mostantól kedd és csütörtöki napokon kell járni. Arra hivatkozott, hogy 40 emberből csak 6 ember jár be, ezért azok akik kedd csütörtök járnak suliba velük leszünk. Na most nem értem hogy ez a k..rtva miért múlthét szerdán jelenti be? Mikor már 5 hónappal ezelőtt is ennyien voltunk, miért most? Gondolkoztam ezen, és a véleményetekre volnék kiváncsi. Én nekem az jön le, hogy azért kell (én miattam) az én osztályomnak kedd és csütörtökön járni, hogy ez a k..rva azt akarta elérni ezzel hogy ne találkozzak a lánnyal. Mert idáig mindig úgy volt, hogy amikor én mentem hétfőn és szerdán, ezeken a napokon járt őis. Na most kitalalták, azt, hogy létszámcsökkenés miatt van ez a dolog, na én nem hiszem én ezt el, ez kamu. Azért történt sztem igy, hogy elkülönítsen a lánytól. Mi a véleményetek? Ha nem értetek valamit, nyugodtan tegyétek fel, ezt igy bonyolult volt leírni, de remélem érthető. Csak nekem furcsa ez a véletlen egybeesés??? Köszi a válaszokat, légyszi normális válaszokat.


A lány 19.


Én 20 F



2018. febr. 13. 03:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne kombinálj. Az idős hölgyet egyáltalán nem érdekli hogy ki kivel beszélget.

Másik: gondolom fél év lezárás van ("meg ilyenek") és őket is köti szabályzat ahhoz hogy mikor hogyan vonhatnak össze csoportokat.

Nem ellened irányul hidd el.

Iratkozz át oda ahova a lány jár.

Bár én a helyedbe nem tennék semmit. Ha a sors összehoz , akkor azt máshol/máshogy megteszi.

2018. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg kicsit kevesebbszer használni a "na most" szókapcsolatot.

Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2018. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na most hagyd abba a kombinálást.
2018. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne kombinálj. A titkárnéni nem dönthet ilyen dolgokról egyedül, csakis az igazgató. Valószínű, hiába látott titeket beszélgetni, nem is jut el az ilyen a tudatáig, mert nem hiszem, hogy érdekli.

A lányt közösségi oldalon el tudod érni, ha akar visszajelöl, s elhívod randizni. Nem kell ehhez iskola.

Így legalább a kedd-csütörtökkel még a házinyúlra nem lövünk elvét sem fogod sérteni.

2018. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!