Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen többszáz profil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen többszáz profil átválogatása, több szuperlájk után nincs egyetlen match sem. Mit teszek rosszul?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 14:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem jó a képed, vagy a leírásodban van valami taszító. De valószínűleg az előbbi.
2018. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Azt, hogy regisztrálva vagy még ezek után.

31/f

2018. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
A Tinder a külsőre top kategóriás férfiak játszótere. Ha az utcán nem fordulnak utánad a nők, el is felejtheted a Tindert, akkora verseny van minden egyes nőért.
2018. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy hét alatt lett 10 egyezés kb. Ebből 1 lány válaszolt. Egy! És vele sem lett túl hosszú a társalgás.
2018. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#3

Nekem tinderezik pár bűnronda ismerősöm poénból, van csomó mathük és üzenetük :D minden haverjuk ki van készülve, hogy hogy csinálják :D

Gondolom lazán, mivel nem akarnak semmit (egyikük pl a barátnőjével közösen használja ilyen "trollkodásra" de saját adataival, neki van a legtöbb match/üzenet), nem görcsölnek, nem nyomulnak creepy módon.

A fotójuk is sokszor inkább vicces/random, mint "szexi".

2018. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem jó a képed
2018. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 match volt eddig 1hónap alatt de mikor rájukírtam ( normálisan) akkor szakították a párbaállást.... szóval ha lesz match akkor a következő bajod majd az lesz hogy nem írnak vissza
2018. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
# 3 Különös, utánam sem fordulnak meg az utcán (párkapcsolataim voltak), tinderem sok match-em van:)
2018. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Vannak képek, amitől elkap a frász tinderen, pl. a filteres képek!! Nem látom értelmét, hogy miért tesz valaki snapchat-filteres képet be tinderre, ahol alig látszik az arca, vagy a sötét/homályos képek, nem látszik rendesen rajta az illető, vagy a haverjaival tesz képet, aztán találgass, hogy melyik ő, stb.


Máskülönben a képekkel úgy vagyok, hogy rondácska fiúk is tudnak előnyös képet tenni magukról, illetve szép pasik is ellenszenves képet (leggyakoribb példa tükörben pózolós, test mutogatós képek, gáz stílus, antipatikus nagyképű arckifejezés). Szimpatikusnak tartom azt, ha valaki szépen mosolyog, van valami szép az arckifejezésében, ami a hibáikat is széppé teszi, szemek, kisugárzás. Nem mindenki a tökéletes szépségekre bukik, sokaknak ellehet fogadni bármilyen hibáját, mint kövérség, stb. de akinek semmi érdekes nincs a kinézetében, az nem fog meg:D

2018. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mi tesz jóvá, megragadóbbá egy képet? Ami egyértelműeb balratologatást vált ki?
2018. febr. 13. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!