Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon ki az igazi egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon ki az igazi egyedülálló?

Figyelt kérdés

Éppen ma láttam (Fb képernyőkép személyes adatok nélkül, szabályosan).: [link]


Most, akkor egyedülálló, vagy kapcsolatban él, a találatok közt egyedülállónak írja magát?

Rendben, kérdezze meg az ember, de ki szereti a felháborodott válaszokat és az esetleges haragosokat, viszont egyre több a kétértelmű profil azok között is, akik egyedülállónak írják magukat.

Egy másik példa, egyedülálló, de profilján, rögtön első nyilvános adat "legjobb táncpartnerével" fényképezve.


Feltételezném, aki nyilvánosan egyedülállónak írja magát, ő nem feltétlenül zárkózna el az ismerkedéstől egy szintén egyedülállóval (nő-férfi kapcsolat).

Köszönöm a rendes válaszokat!



2018. jan. 21. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
A Facebook nem tarskereso.
2018. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Facebook hiba miatt is lehet, hogy kétértelmű adat jön ki, nem hinném, hogy fenn kell akadni ezen. (pl. egyedül álló, de a profilján egy régebbi adat jelenik meg) Inkább érdeklődj az illetőtől, úgy könnyebb.

Ha valaki nyított párkapcsolatban él, arról is ki tud tenni statust.

2018. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Gál Zoé ***** válasza:
83%
Egyedülálló, az az aktuális infó.
2018. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Amikor valaki kiteszi, hogy ,,kapcsolatban" az bekerül a hírfolyamba, de ha később átállítja azt törölheti is vagy mivel nem ismerősöd ott már lehet beállítja, hogy csak ismerősei láthassák... tehát Te nem láthatod. De az adott időpontban, a képeden 2017. június xy napon kapcsolatban volt.


A másik, nem egyszer láttam, hogy vki Facen egyedülálló volt, de tudtam róla, hogy van kapcsolata. Nem kötelező megadni, én. pl. ezt az infót le is rejtettem. Senkinek semmi köze hozzá, hogy van e vkim.


De gondolom Te kérdező így akarsz ismerkedni, ami elég gáz, a Facebook nem arra van.

2018. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Még régebben tette ko, azóta nincsenek már együtt, de te ennél több infót nem látsz róla, mert nem isnerősöd. Ennyi
2018. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

# 1.: A Facebook nem tiltja az ismerkedést, ez egy univerzális oldal, a közösségi irányelveinek keretein belül.

Ingyen van, igen a keresőfelülete erre nem optimális, de online nem találtam, még jobbat (Badoo, Tinder, stb. mind gyengébb sokkal).

2018. jan. 21. 19:04
 7/21 A kérdező kommentje:

# 3.: Köszönöm, ennyire nem értek a Facebookhoz, ezek szerint, ami a keresőben jön, az az aktuális adat (azaz a bal oldali a képernyőképen).


Van más, sokszor láttam, hogy valaki sajnos megözvegyül és a Facebook szintén, mintha egyedülállóként írná ki. Erre kínosan ügyel az ember, rá ne írjon gyászoló emberekre.

A Facebookon nincs olyan, hogy özvegy (nyilván le kellene venni a kapcsolati adatot, de ilyenkor nincs erre erő)?

2018. jan. 21. 19:11
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Fb azt is megadhatod h te vagy a Szaudi olajherceg akinek Putyin a kutyája és Bill Gates szólgálja fel a teát.


Semmi köze a valósághoz. Bárhogy kitölthető egy adatlap.

2018. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

# 8.: Ez is igaz és vigyázni kell, mert vannak kamu profilok, bár többségében azért kiszűrhető (pl. nincsenek fent fényképek, nincsenek nyilvános ismerősök, vagy Google kereső megtalálja a feltöltött képeket máshol).


OK, elvileg egymásnak ellentmondó adatokat nem kellene mutatnia a rendszernek. A # 2. válaszolónak is lehet igaza, hogy Facebook hibáról van szó (nem csak arról, hogy az illető elnézte a jogosultsági beállításokat).

2018. jan. 21. 19:17
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Na ezért nem tud ismeretlen rám írni.
2018. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!