Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik nem hisznek abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem hisznek abban, hogy a férfiaknak 30 fölött lesz könnyebb a társkeresés, azok mivel magyarázzák ezt az ellentmondást?

Figyelt kérdés

Ugye itt hiába linkelnek különböző grafikonokat egyesen, hogy a férfiak társkeresési értéke milyen alacsony a 20-as éveikben és mennyire felmegy majd 30 évesen, a nőknél meg fordítva, sokan ezt itt cáfolják.

Ha de akkor, hogyan lehet feloldani ezt a matematikai tényt, ami ezt bizonyítaná, miszerint ugye gondolom mindenki azt tapasztalja, hogy a 20-as nőknek 80-90%-ban van pasija. Ez az arány, a 20-as férfiak esetén viszont csak 30-40%, kevesebb a barátnős fiatal pasi mint a szingli pasi abban a korban. Az is igaz, hogy férfitöbblet van, de a hivatalos KSH statisztika szerint ez a férfitöbblet csak ~2% tehát ezzel nem lehet magyarázni ekkora eltérést. Erre még mondjuk rájönnek a külföldi pasik, de azoknak csak Budapesten jelentős a számuk, ezzel sem magyarázható.

A homoszexuálisok aránya kb. ugyanannyi mindkét nemnél.

Tehát akkor fel merül a kérdés, hogy akkor az a rengeteg foglalt nő, mégis kivel jár? Mert az hétszentség, hogy közel nincs annyi szingli nő mint pasi a 20-as korosztályban.

Akkor most két lehetőség maradt, vagy idősebb pasikkal járnak, vagy kell lennie olyannak, hogy egy sikeres pasinak egyszerre több barátnője is van, vagy ennek a keveréke.

Tényleg ilyen sok 30-as, 40-es esetleg még idősebb férfinak van fiatal barátnője és/vagy szeretője a felesége mellett?



2018. febr. 13. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Azt szeretik amikorra pocakos , budos, lusta lesz a ferfi . A 20 as evekben jarok tul tisztak , tul rendezettek , tulizmosak .. a fene egye meg!
2018. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert vicces. Csak a gazdag pasiknak esetleg, de nem a minimalberes szakmunkasnak. Komolyan ennyire hulyek vagytok? Vicc...
2018. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit más oldalról közelítem meg..


Azért a 20as éveik elején járó lányok egy jelentős részének olyan életfilozófiája és értékrendszere van, hogy az számomra 28 évesen is ijesztő!

Jelenleg nem tudnám elképzelni, hogy egy ilyen lánnyal kezdenék kapcsolatot.. nem hogy majd még 5-7 év múlva. Persze sokan csak azért kezdenek kapcsolatot, hogy "legyen már valaki" .. és ebben az a legnagyobb baj, hogy nem csak az a két fajankó szívja meg, hanem sok esetben egy ártalmatlan gyermek is áldozattá válik. Elkélne némi tartás az emberekbe.. és némi kis türelem, amíg értelmes partnert találnak.

2018. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok állítás, de hol van a forrás, amivel az általad közölt adatokat alátámasztod?


Mert jelenleg amit leírtál, az karó.

2018. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem szamoltal a kulfoldon vgay pesten luxusprostikkal.

jelentos tömeg.

plusz rengeteg csaj ki is megy, es kint nem magyarral jön össze mert az "uncsi"

de mivel magyarazod akkor azt, hogy 30-35 felett kiegyenlodik, sot megfordul a szingli nok vannak tobben.

De ezt a dolgot en sem ertem amugy hogyan van ennyi csajnak bakja...

2018. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A minimal beres szakmunkas jobban keres mint en rendszergazdakent !!! Ugy hogy ne legyel primitiv! Abban van az igazsag hogy 30 +ra egyketto valami viskot meg teagacsot ossze sporol maganak , igy a noket van hova vinni es nincs kulso behato tenyezo ami zavarna az egyutt tolott idott !
2018. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nincs ellentmindás, amit magyarázni kellene, mert ez megint csak elmélet gyártás.


Bemásolom egy masik kérdésre adott válaszomat, ami tapasztalat és tény:


"Dehogy menne szembe vele, nagyon sok nő hajlandó kezdeményezni.


Többször is. Igazából egyetlen egy kapcsolatom született úgy, hogy én mentem oda a kiszemelthez egy házi buliban és beszélgetést kezdeményeztem betépve. Összes többi esetben a lány lépte meg.


- általános iskolában egy lány azt mondta, hogy felszeretne jönni hozzám, nézzünk TV-t.

- haverom húga felhívott és szerelmet vallott, de nekem nem jött be

- edzésen egy odajött egy lány, hogy menjek fel hozzájuk filmet nézni, aztán ott is aludtam és össze jöttünk

- középsuliban másik osztályból egy lány elhívott bulizni. Volt valami előzménye is, de annyira részeg voltam, hogy nem emlékszem

- koncerten egy lány odajött és megcsókolt, vele összejöttünk

- baráti társaságból egy lány az ölembe ugrott és megcsokolt vele összejöttünk

- ugyanebben a baráti társaságban egy lány a földre lökött, rám feküdt és megcsókolt

- közép suliban egy lány a tesi tanárnővel üzent, hogy tetszem neki, megvár a kapuban

- másik társaságból egy haverom megadta egy lánynak a telefonszámomat, aki áthívott, hogy korrepetáljam matekból. Őt már én csókoltam meg a harmadik randin.

- egyetemen egy lánnyal szemeztünk, aztán egy buliban rám mászott, összejöttünk

- kocsmában egy lány beszorított a sarokba, megcsókolt és a nadrágomba nyúlt. Ez inkább már erőszak volt, sokáig nem engedett el. Nagyon rossz és ijesztő volt :(

- szórakozóhelyen egy lány tánc közben hozzám simult, majd leült mellém. Én full totál voltam speed + mdma tól.

- gyakornoki munkám alatt egy kolléganő odajött, hogy nagyon szép szemem van, munka után beülünk egy kávéra?

- vonazon leült mellém egy nő, azzal nyitott, hogy van barátnőd?

- szintén munkahelyen egy nő, majdnem ugyanezzel, hogy milyen szépen csillog a szemem, lenne kedvem munkán kivűl találkozni?

- egy kis boltban hasonlót, a blokkra felírta a telefonszámát.

- vonaton egy lány mellém ült, beszélgettünk, aztán megcsókolt


Most 30 évesen ráébredtem, hogy ezek lerombolták az önbecsülésem. Ezek "csak úgy megtörténtek".


Tetszik nagyon jelenleg egy kolléganő és fogalmam sincs, hogy mit és hogyan tegyek. Szemeztem vele, hogy hátha megszólít. Vette a jeleket, mert két héten keresztül finoman megérintett a vállamon és nyakamon, ha egymás közelében voltunk. Én viszont teljesen leblokkoltam. Pedig nagyon örültem neki, de egyszerűen lebénultam. Ő már egy magasabb kategória, nem lány, hanem intelligens, erős, kiteljesedett, határozott nő, tartással és kisugárzással. Én meg értéktelen és férfiatlan. 2 hétig volt türelme hozzám, addig próbálkozott a lágy érintéseivel. Utána még egyszer megpróbálta az érintést majd kérdezett valamit, de annyira kétségbe voltam már esve, hogy nem értettem.

Aztán következő héten odajött és megölelt. Ekkor már annyira szétcsúsztam lelkileg, hogy gyakorlatilag összehúzva magam hozzábújtam. Ez nagyon kiábrándító lehetett.

Egyszer-kétszer kerestem semleges ürüggyel, hogy hátha veszi a lapot és elhív teázni vagy kicsit személyesebbre tereli a beszélgetést. De sajnos nem hívott el. :( és már nem is próbálkozik. Csak furcsán néz rám :( leírt."

2018. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, ha én is a statisztikákat, felméréseket, százalékokat bújom, nekem se lenne párom. Én viszont nagy ívben ejtettem ezekre és helyette megkerestem azt akit tudok szeretni és ő is viszonozza.
2018. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Annak lesz könnyebb 30 fölött, aki addigra kikupálódik, tesz magáért. Semmittevéssel még senkivel nem történt csoda egy pillanat alatt.
2018. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg ilyen sok 30-as, 40-es esetleg még idősebb férfinak van fiatal barátnője és/vagy szeretője a felesége mellett?

"

Fenet. Csak almodjak.

2018. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!