Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkereső oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkereső oldalt ajánlotok? Vagy mind egyforma? 34F

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron szakítottunk a barátnőmmel, de most vagyok teljesen "tiszta" és kész egy új párkapcsolatra. Olyat szeretnék, ahol nem szexre megy ki a játék vagy nem túl felszínes. A mostani fétfiakhoz képest kicsit régimódinak tűnhetek, de én szeretek sokáig udvarolni, harcolni egy nőért, jókat beszélgetni, stb. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a társkeresők nem nekem valók, mert úgy működik mint egy húspiac. Lehet, hogy igaza van, deén szeretném kipróbálni,mert még nem csináltam ilyet. Minden választ nagyon köszönök.

2018. febr. 11. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az ismerősödre!
2018. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a barátodnak, tényleg húspiac. De rajtad múlik mit hozol ki belőle és hogyan állsz hozzá. Ha csak egy lehetőségként tekintesz rá, ahol emberekkel ismerkedhetsz akár érdekes beszélgetéseid is lehetnek, akkor nem fogsz csalódni. Ha a feleséged keresed, akkor már nagyobb a pofára esés, de hallottam már sikersztorikat igaz, nem annyira sűrűn. Vágj bele és próbáld meg. Van netes is meg mobilos applikáció is, google a barátod.
2018. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az a jó ahol nem fizetsz semmit a lehúzós féreg üzemeltetőknek, akik kamuprofilokkal rakják tele az oldalt. Tényleg mind egy húspiac, de ha mindenáron társkeresőzni akarsz, akkor a nagyjából ingyeneseket próbáld, tinder, twoo, badoo, randik.hu, de alényeg hogy ne fizess, mert ha valakit csak fizetéssel tudsz elérni, az szinte biztos hogy az oldal által összerakott kamu.
2018. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
#3 Erre felsorolod a legdurvább lehúzós húspiacokat? Amiket felsoroltál, nem (csak) a pénztárcádat zsugorítják, a lelkedet nyomorítják meg!
2018. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tényleg van egy kirakat jellege a társkeresőknek, de tőled függ, hogyan használod. Én is komoly kapcsolatot akartam, a "kóstoljuk meg egymást, kalandozzunk" fiúkákat gyorsan lekoptattam. Nyilván felmértem, hogy a férfiak zöme a helyes pofit, szép dekoltázst fogja elsősorban értékelni, ha meglát egy képet rólam, de aki többre is kíváncsi volt belőlem, és nem okoskodott minden szron, azzal jól voltam, beszélgettem, találkoztunk. Ez mondjuk egy ember volt, de lassan egy éve együtt vagyunk.

Kitartás kell hozzá, és onnantól mindegy, melyik társkeresőn vagy fenn.

2018. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4 nem, nem azokat soroltam. Ezek ingyenesen jól használhatóak. A lehúzósak az elittárs (legalja), parom.hu és aliasai(parom.hu=viszony.hu=nolrandi.hu=origorandi.hu), randivonal, csajokespasik=cupydo tehát a magyar fizetős oldalak, ahol kb a profil létrehozása ingyenes, és már az üzenetért is fizetni kell, és páron botok, animátorok is megszemélyesítik a kamuprofilokat, amire rákaptatva a férfit fizetésre bírják, aztán jön a pofáraesés.
2018. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 na igen, az is egy lehúzós sorozat, a design is egy kaptafa, mivel tényleg ugyanaz a cég, de a párom.hu-n (a többin n tudom) lehet havi 7 üzenetet ingyen küldeni. Ennyi matche egy átalgembernek ti deren sincs. Viszont ott vannak napi korlátok a profilmegtekintésejre vonatkozóan. Arra meg kiváncsi lennék, hoogy vajon csak azokat a profilokat hozzák-e elő, amik még nem láttak téged, vagy láttak, és jobbra húztak. Van egy olyan érzésem, hogy nem. Ez mondjuk csak egy érzés. De a badoo aztán tényleg a legalja, ahol fűt fát előhoz, hogy az beszélgetni szeretne velem, váltsak prémiumra.
2018. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De feltéltelezem, te az általad felsorolt társkeresőkön sikeresen alapítottál ki párkapcsolato(ka)t, és azért ajànlod őket, és ebből a szempontból tényleg nem azok a legszarabbak, de attól még szarok.
2018. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor már elsotalalkozas.hu. Az ingyenesnek tűnik. :)
2018. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
3 Villamoson szoktál fizetni? Közértben a tejért? A programozó, moderátor ingyen dolgozzon? Ki fizesse a villanyszámlát? Ki vegye meg a gépparkot, irodát? 10millióból el tudnál indíteni egy ilyen oldalt? Mennyiből tudnál? Te ingyen dolgozol? Ami oldalakat olvasol, azt is fizeti valaki. Reklám + politikai álcázott hirdetések? Szerinted minden internetes oldal terem mint a parlagfű?
2018. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!